Заступник начальника ДАІ Рівненщин купив посаду за $50 тисяч, - депутат

Депутат обласної ради Георгій Лебедюк звернувся до прокуратури, міліції та СБУ з приводу перебування на посаді заступника начальника обласного управління ДАІ

До мене, як до депутата Рівненської обласної ради, звернулася група ветеранів МВС України в Тернопільській та Рівненській областях, а також цивільних осіб, які наближені до органів УМВС України в Рівненській області з проханням звернути увагу органів прокуратури Рівненської області, керівництва УМВС України в Рівненській області та кадрової комісії при Міністерстві внутрішніх справ України на методи роботи нещодавно призначеного заступника начальника відділу Державної автомобільної інспекції УМВС України в Рівненській області, підполковника міліції Мороза Віктора Анатолійовича 1977 р.н., а також на доцільність його подальшого перебування на займаній посаді”, - йдеться у зверненні депутата Рівненської обласної ради до прокурора Рівненської області. Такі звернення також були направлені до управлінь МВС та СБУ в Рівненській області.

Як відомо, під час буремних революційних подій Віктор Мороз перебував на посаді заступника начальника Управління Державтоінспекції УМВС України в Тернопільській області. 19 лютого 2014 року група активістів Євромайдану здійснила штурм будівлі УДАІ в Тернопільській області, в результаті чого службовий кабінет та автотранспорт підполковника Мороза було спалено. Свої дії „майданівці” пояснили помстою за прислужництво партії Регіонів, перешкоджання руху автобусів на Київ та впровадження багаторічних корупційних схем в УДАІ, які призвели до поборів та глибокої недовіри до правоохоронної системи загалом.

Крім того, за неперевіреною інформацією, завдяки своїм зв’язкам в міністерстві МВС України та Департаменті ДАІ України, підполковнику Морозу вдалося уникнути звільнення з лав МВС. Більше того, заручившись підтримкою впливових осіб з партії Регіонів, він домігся призначення на аналогічну керівну посаду в Рівненській області, заплативши за неї $50 тисяч доларів США.

За словами ветеранів МВС, Віктор Мороз, будучи призначеним 8 квітня 2014 року на посаду заступника начальника ВДАІ УМВС України в Рівненській області зосереджував свою роботу на перенесенні та впроваджені своїх корупційних схем у роботу на території Рівненщини. Дії останнього викликають особливе занепокоєння, поза як нівелюють позитивний імідж та напрацювання нинішнього керівництва ВДАІ УМВС України в Рівненській області, якому в умовах революційних подій вдалося налагодити тісну співпрацю та взаєморозуміння з активістами Євромайдану, перевізниками та громадськістю області. Під час Євромайдану в Рівненській області активісти революції Гідності не піддавалися жодному переслідуванню чи утискам з боку працівників ДАІ. Більше того, на одному з перших революційних Віче начальник ВДАІ УМВС України в Рівненській області, полковник міліції Семенюк О.М. заявив, що ДАІ Рівненщини – з народом. Як показав час, свого слово офіцера останній дотримався.

Серед іншого, за словами заявників, прийшовши на посаду заступника начальника відділу ДАІ Рівненщини, підполковник Мороз почав свою роботу з тиску на начальників відділень РЕР ДАІ (Реєстраційно-екзаменаційної роботи) з обслуговування Дубенського, Демидівського, Млинівського, Острозького, Корецького, Гощанського, Дубровицького, Сарненського та Рокитнівського районів, підпорядкованих УМВС України в Рівненській області.

Окремою темою для перевірки повинен стати й психологічний клімат серед особового складу ВДАІ УМВС України в Рівненській області, який внаслідок інтриг з боку новопризначеного заступника начальника різко погіршився. Це можна легко перевірити шляхом анонімного анкетування серед особового складу ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

На думку громади, така особа не може перебувати на займаній посаді, адже повторення ситуації зі спаленими кабінетами та автомобілями на Тернопільщині, в Рівненській області  повторитися просто не може.

Керуючись статтею 21 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, статтями 43 і 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та з огляду на викладене вище,

п р о ш у   В а с:

провести службову перевірку, викладеного у депутатському запиті; звернути увагу на невідповідність займаній посаді підполковника Мороза В.А. на фоні позитивного іміджу ВДАІ УМВС України в Рівненській області; переглянути доцільність подальшого перебування підполковника Мороза В. А. на посаді заступника начальника ВДАІ УМВС України в Рівненській області.

Депутат обласної ради Георгій Лебедюк"

 

Коментарі

ну да,як може бути мусор,і тим паче,гаїшник і не чесним?:))))))))))))туди інших не беруть:)))))))А,валентина-то гуманоїд, з Альфи Центавра,що до нього на гостини залетіла:)))))))))

Все брехня. стаття заказна

щур-ук підбирає штат,згідно своєму світогляду:)

Про начальника ДАІ Семенюка спонсора ПС та протестів біля УМВС не забувайте.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.