Рівненські активісти зупинили бульдозери і зламали паркан на Пагорбі Слави

У Рівному триває протистояння навколо незаконного будівництва у парку на Пагорбі слави. Сьогодні там знову запрацювала будівельна техніка. Натомість громадські активісти вирішили зламати паркан будівництва та передати його собачому притулку. 

Нещодавній скандал навколо незаконного будівництва на Пагорбі Слави у Рівному викликав обурення у громадських активістів, пересічних громадян та… правоохоронних структур.

Відтак, правоохоронці розпочали низку перевірок та відкрили за цими фактами кримінальні провадження. Проте це не стало на заваді забудовникам продовжити будівництво і на Пагорбі Слави так і «кипить» робота.  Сьогодні будівельні роботи розпочались з новим завзяттям.

15:30

Після цього знесений паркан погрузили у трактор та автомобілі і повезли до буівлі обласного управління міліції та прокуратури.

Привізши паркан до адмінбудівель, його склали на території. Активісти кажуть, що таким чином хочуть привернути увагу правоохоронних органів до незаконного будівництва на Пагорбі Слави. А також надіяться, що знайдеться власник нічийного паркану.

Відтак, своєю акцією активісти вирішили допомогти правоохоронцям знайти істину в цій справі.

У свою чергу, правоохоронці лише спостерігали за тим, як трактор скинув біля обласного управління міліції залишки паркану. 

14:15

Працівники незаконного будівництва на Пагорбі Слави почали тікати з місця події. Вони викликали вантажне таксі та складають у нього свої речі. Нині на будмайданчику знаходиться три будівельника. Вони відмовляються будь-що коментувати.

14:05

Представники Асоціації будівельників Рівного пообіцяли надати активістам два авто для перевезення частини поваленого паркану з будівництва на Пагорбі Слави. Про це телефоном у розмові із активістами повідомив голова Асоціації Ігор Мічуда. Символічну частину паркану привезуть під стіни прокуратури. Таким чином активісти хочуть нагадати правоохоронцям, що вони мають швидше розслідувати справу незаконного будівництва на Пагорбі Слави.

13:44

На місці події залишився лише один міліціонер, який спостерігає за тим, що відбувається. Активісти продовжують зносити будівельний паркан. Вони роблять це за допомогою молотів та палиць. Дехто з активістів поїхав у будівельний магазин, аби придбати розвідні ключі, аби розкрутити гайки, якими скріплений паркан. Таким чином вони хочуть уникнути пошкодження матеріалу, який планують передати у собачий притулок.

13:37

Рівненські журналісти, які приїхали до будівельного майданчика на пагорбі Слави зателефонували меру Рівного Володимиру Хомку. Вони розповіли йому про ситуацію, яка розвивається на будівництві. Мер Рівного сказав, що пришле на Пагорб Слави вантажівку, яка забере повалений будівельний паркан.

Присутні на місці події активісти, зазначили, що буде доцільно віддати цей паркан собачому притулку, адже йому необхідні матеріали для функціонування.

13:20

Кілька десятків активістів Бойового молоту, Правого сектору, Автомайдану розбивають паркан навколо незаконного будівництва на пагорбі Слави. На території буд майданчика активісти побачили, що кількість будматеріалів збільшилась в порівнянні з минулим разом.

Також виявилось, що працівники незаконно підключились до електромережі. Активісти спробували поговорити з працівниками будівництва, однак вони сказали, що нічого не знають і власник будівництва їм також невідомий. Прибули працівники міліції. Активісти попросили їх зафіксувати факт незаконного приєднання до електромережі.

13:00

Люди на будівництві намагаються затримати активістів та не розповідають на якій підставі проводять будівельні роботи.

12:50

На місці події працюють бульдозери. Активісти намагаються з`ясувати, хто керує будівельниками. 

Читайте також:

Міліція розслідує, а на Пагорбі Слави продовжують будувати

Бої за Пагорб Слави у Рівному. Що далі?

15:30

Активісти привезли паркан до обласного управління міліції і до прокуратури, його склали на території.

Активісти кажуть, що таким чином хочуть привернути увагу правоохоронних органів до незаконного будівництва на Пагорбі Слави. А також надіяться, що знайдеться власник нічийного паркану.

У свою чергу, правоохоронці лише спостерігали за тим, як трактор скинув біля обласного управління міліції залишки паркану. 

Коментарі

Цілком з Вами погоджуюсь, але на мій погляд, доцільніше було б вимагати від уповноважених органів пришвидшення розслідування, хто, де і коли та узаконення даного будівництва, щоб місто належним чином отримувало з цього дохід та прибуток. А то ж навіть як і припиниться будівництво, то на його місці вже все пошкоджене, і залишиться в такому безладі... Зовсім не радує око.

Воно, канєшно, да - користь для міста від будівництва буває. Тільки малесенький ньюансик: по-перше, ніхто ніякої оренди землі не просив, та й 70 соток парку під забудову не так просто віддати офіційно. Тому які там будуть кошти і куди сплачуватися, якщо за документами цього будівництва не існує в природі??? Правильно: всі кошти уже сплачені, у 2-3 кишені, а прізвища власників кишень, гадаю, на слуху громади. Ось і весь секрет "успіху".

о, Ліон згадав і спалився. Вже Пагорб Слави захищаєш, може на неділю також з власниками поставите водичку з булочками та кольорові олівці на столаш порозкладаєш. Ти правий - тільки трошки перефразую. Там де незаконне будівництво - там і Мусевич. Скільки платять хоч - защітнічєг.... Сумніваюсь, що за безплатно "стараєшся..."

Якщо подивитись на питання будівництва глибше, то це навпаки великий плюс для міста... Землю під будівництво зазвичай беруть в оренду в міста на 20-50 років, а отже й кошти йдуть до місцевого бюджету. Після здачі об'єкту в експлуатацію з'являються нові робочі місця для місцевого населення, що в наш час є дуже вагомо. Як на мій погляд, краще б будували. Земля повинна приносити користь, а не простоювати без діла. І всі європейські країни давно це знають та підтримують... Хоча й дуже тішить небайдужість активістів до подій, що відбуваються.

Не тужся так )) Не допоможе.

ІС і оглядачам, це не справи активістів підтирати дупи правоохоронним органам та міській владі, вони тільки вказують на порушення, а ви кращеб підірвали свої дупи і допогли, а то завта відпочивать чи дихати будете їздити до москалів в Тайгу

Будівництво в парку лишили для тебе вумник. Підніми дупу і піди поборись там, може тоді почуєш, що те будівництво не в парку, а біля парку, і на нього є документи.

Рівненські активісти тупні - тупнями.
Вони захищають тільки замовлені об'єкти?
Псевдовійна проти ЛІОНу. Тереп псевдо війна проти забудовників тут...а про будівлю в парку в рекреаційній зоні вони" завтикали".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.