Чи купуються квартири у Рівному на етапі будівництва?

«Той, хто хоче — шукає можливості, а хто не хоче — причину» — цей відомий вислів можна застосувати майже до будь-чого у нашому житті. Для прикладу, кажуть ринок нерухомості стоїть, бо криза в країні. Або, зараз не час купувати житло — хто знає, що буде завтра. Це все не більше ніж виправдання, бо у Рівному квартири продаються.

Прикладом може бути хоча б житловий комплекс «Гетьман Виговський», збудований групою компаній «РЕНОМЕ» за адресою Буковинська, 3. Четверта черга житлового комплексу вже фактично розкуплена, хоча введення у експлуатацію будинку заплановано наприкінці ІІ кварталу 2014 року. Якщо говорити мовою цифр, продано 92 % всіх квартир, тобто з 72-ох вільними залишаються лише 6 квартир.

Травень, 2013 року

Попит на житло від «РЕНОМЕ» стабільно високий, покупці довіряють забудовнику і готові вкладати власні кошти в будівництво житла.

— Перед покупкою житла ми ретельно вивчали всі пропозиції. Це ж не шкарпетки купити, а квартиру. Коли витрачаєш чималі гроші, треба відповідально підходити до вибору, – розповідає Галина Володимирівна, власниця квартири у IV черзі житлового комплексу «Гетьман Виговський». — Подивилися, розпитали у людей і прийняли рішення. По-перше, «РЕНОМЕ» — це рівненська компанія, що давно на ринку нерухомості. По-друге, гарний будинок, хороший та тихий район і висока якість … Як би це правильніше сказати? Хороші матеріали і гарно зроблена робота.

Травень, 2014 року

До речі, нещодавно розпочалось будівництво вже V черги житлового комплексу. Тут збудують: 36 однокімнатних, 54 двокімнатних та 18 трьохкімнатних квартир. У компанії переконані, що квартири п’ятої черги теж дуже швидко знайдуть своїх власників.

на правах реклами

Коментарі

так в кінці ж написано: "на правах реклами" :-) Хоча як на мене, то які претензії до РЕНОМЕ? Будують законно і вчасно...

А чому б на фоні Пагорба Слави не пропіарити славну компанію РЕНОМЕ))))))
допишіть собі "ВСЕ чесні новини(заказні статті за окрему ціну)"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.