У Рівному паркан незаконного будівництва передадуть собачому притулку

У Рівному триває протистояння навколо незаконного будівництва у парку на Пагорбі слави. Сьогодні там знову запрацювала будівельна техніка. Натомість громадські активісти вирішили зламати паркан будівництва. 

Рівненські журналісти, які приїхали до будівельного майданчика на пагорбі Слави зателефонували меру Рівного Володимиру Хомку. Вони розповіли йому про ситуацію, яка розвивається на будівництві. Мер Рівного сказав, що пришле на Пагорб Слави вантажівку, яка забере повалений будівельний паркан.

Присутні на місці події активісти, зазначили, що буде доцільно віддати цей паркан собачому притулку, адже йому необхідні матеріали для функціонування.

На місці події залишився лише один міліціонер, який спостерігає за тим, що відбувається. Активісти продовжують зносити будівельний паркан. Вони роблять це за допомогою молотів та палиць. Дехто з активістів поїхав у будівельний магазин, аби придбати розвідні ключі, аби розкрутити гайки, якими скріплений паркан. Таким чином вони хочуть уникнути пошкодження матеріалу, який планують передати у собачий притулок.

 

Читайте також:

На незаконному будівництві у Рівному знову розтрощили паркан

Рівненські активісти голими руками зупиняють бульдозери на Пагорбі Слави

Міліція розслідує, а на Пагорбі Слави продовжують будувати

Бої за Пагорб Слави у Рівному. Що далі?

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.