На Тучинському полігоні 25 травня розпочнуться бойові навчання

Незабаром бойові навчання проходитимуть на Тучинському військовому полігоні для членів громадських формувань з охорони громадського порядку - повідомив заступник голови обласної ради Степан Павлюк 20 травня під час наради з їх командирами.

Про це йдеться на сайті Рівненської облради.

Заступник очільника обласної ради проаналізував ситуацію щодо формування кількісного і якісного складу громадських формувань, які допомагають правоохоронним органам охороняти громадський порядок на території населених пунктів області.

Під час зустрічі керівники громадських підрозділів повідомили про результати відбору членів формувань, забезпеченість амуніцією та співпрацю з правоохоронцями.

Степан Павлюк наголосив на необхідності проходження медичного огляду кожним членом громадських формувань, адже з 25 травня плануються спеціальні бойові навчання на Тучинському полігоні із використанням зброї та військової техніки.

Також на нараді керівники формувань порушили питання використання коштів обласного бюджету на закупівлю обмундирування та спорядження для бійців.

До речі, загалом до громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону на Рівненщині залучено 464 патріоти-добровольці.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.