ДВК у районах Рівненщини забезпечені усім необхідним

Про це сьогодні доповіли керівники районних державних адміністрацій голові ОДА Сергію Рибачку. Зокрема про те, що в усіх районах виборчі дільниці забезпечені приміщенням, транспортом, оргтехнікою, зв’язком, як стаціонарним, так і мобільним. Влаштовані кабінки для голосування, є достатня кількість урн та скриньок. Окрім того, на усіх дільницях є аптечки, вогнегасники тощо, - йдеться на сайті Рівненської ОДА.

На час позачергових виборів Президента України (25 травня) виборчі дільниці охоронятимуться цілодобово, для цього працівники УМВС та ДСНС працюватимуть у посиленому режимі. Для охорони громадського порядку окрім правоохоронців, також залучать добровільні народні дружини та представників громадських формувань. 

«Ми зробимо все для того, аби позачергові вибори Президента України на Рівненщині пройшли чесно і відкрито, без жодних порушень виборчого законодавства та без порушень громадської безпеки. Нагадую, що неприпустимими є втручання представників влади у процес виборів, ми маємо його лише забезпечити, а не проводити», - зауважив голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.