Начальник міліції Рівненщини готується до виборів

З часу представлення Миколи Щирука начальником УМВС України в Рівненській області чи не щодня біля обласного управління міліції проходять акції протесту. Проте сам Микола Щирук в управлінні появляється рідко. 

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, це пов’язано з тим, що щодня керівник обласної міліції Микола Щирук зустрічається з особовим складом того чи іншого МРВ. Перед усім він знайомиться з роботою та найпроблемніших МРВ. Вчора це були Корецький, Гощанський, Сарненський та Рокитнівський райони.

Сьогодні Микола Щирук побував у двох районах нашої області – Володимирецькому та Рокитнівському, а також у місті Кузнецовську. У Володимирецькому він зустрівся із особовим складом, якому довів основні вимоги з охорони громадського порядку на виборах 2014, перевірив блок–пости та поспілкувався із місцевими жителями. У Кузнецовську начальник УМВС зустрівся з керівництвом РАЕС. Під час зустрічі обговорили плани заходів з питань безпеки режимного об’єкту. Принагідно познайомився також із роботою Кузнецовського міськвідділу, зокрема взявши на контроль деякі проблемні питання у підрозділі. 

Далі була Рокитнівщина, а точніше вирішення ситуації, що сталася поблизу села Глинне. Нагадаємо, що вчора місцеві жителі перекрили автодорогу місцевого значення Борове–Рокитне–Вежиця, яка йде у напрямку Старого Села. Вони заблокували дорогу автомобілями. Вчора на місце події виїжджав і очільник УМВС Микола Щирук:

– За цим фактом у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 279 Кримінального кодексу України, тобто за фактом блокування транспортних комунікацій. Досудове розслідування проводиться слідчим Рокитнівського райвідділу міліції.

Сьогодні в другій половині дня начальник УМВС Микола Щирук планує провести зустрічі ще з кількома підрозділами УМВС на предмет підготовки та забезпечення правоохоронців до охорони громадського порядку під час виборів 2014.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.