Рівненські військові захищають схід України

Особовий склад оперативного командування “Північ” продовжує гідно виконувати обов’язок з недопущення порушення територіальної цілісності та недоторканості на сході Україні. Військовослужбовці прикривають важливі державні об’єкти, забезпечують надійну протиповітряну оборону.

Як повідомили у прес-центрі ОК «Північ», зважаючи на можливість провокацій, збільшення загроз у військовій сфері з боку східного сусіда, під особистим керівництвом командувача військ оперативного командування “Північ” генерал-лейтенанта Ігоря Колесника у цілодобовому режимі здійснюються заходи планування і управління застосуванням військ (сил) оперативного командування, їх підготовка та всебічне забезпечення на східних рубежах України.

Поряд з виконанням бойових завдань одним із найголовніших напрямків кожного командира є збереження життя і здоров’я підлеглих.

Загальна кількість особового складу військових частин оперативного командування “Північ”, які виконують бойові завдання на визначених напрямках, складає понад 6 тисяч офіцерів, сержантів та військовослужбовців служби за контрактом.

Ключові слова: 

Коментарі

Да, чув таке. Наче сьогодні іванофранківці повернулися додому, а наші поїхали на їх місце

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.