Під стінами Рівненської ОДА міліція "шмонала" буртиношукачів

Бажання добитися справедливості та чесних умов видобутку бурштину вже вилазить боком мешканцям Сарненщини. Після сьогоднішної прес-конференції з нардепом Миколою Кучеруком міліція заходилась перевіряти бурштиношукачів прямо під стінами Рівненської ОДА. За "наводкою" підлеглі Миколи Щирука шукали в машині сарненчан зборою. І знайшли. Щоправда легальну. 

О 15:30 біля Рівненської облдержадміністрації у автомобілі, на якому приїхали бурштинокопачі з Клесова на прес-конференцію, міліціонери виявили дві помпові рушниці. Причому міліція знала, що шукала. Їм повідомили, що саме в машині бурштиношукачів має бути зброя. На місце події виїхала слідчо-оперативна група та складали протокол про виявлене порушення, адже як повідомили правоохоронці зброя не була поставлена на облік.

- Ви отримали дозвіл на зброю 19 квітня і він дійсний до 19 липня 2014 року. Зброя була придбана 4 травня. Як зазначається на чеку, придбана зброя реєструється у десятиденний терміну з моменту придбання, по закінченню терміну підлягає поверненню по місцю видачі. До 14 травня ця зброя не була поставлена на облік, – пояснив інспектор з дозвільної служби.- Це адміністративне правопорушення, після сплати штрафу людина забирає зброюі їде місцю купівлю зброї.

На місце події також приїхав народний депутат Микола Кучерук, який був із цими бурштинокопачами на прес-конференції:

- Ці люди були на прес-конференції, де заявили що не допустять незаконного видобутку бурштину. Зараз ніби то зявилась нова криша, ці хлопці виступають за те, щоб легально видобувати бурштин. Це все що зараз відбувається – це тиск на неугодних системі.

Працівники міліції сказали, що їм повідомили у міську чергову частину, що слідчо-оперативна група повинна поїхати до адміністрації, що тут є факт незаконного носіння зброї.  Слідчий має прийняти рішення чи буде порушення кваліфіковане як адміністративне.

Дивний збіг обставин стало те, що сміливих бурштинокопачів-правдорубів затримали саме  після спільної прес-конференції з народним депутатом Миколою Кучеруком. При чому затримали підлеглі ставленика того ж таки Кучерука - начальника УМВС Миколи Щирука. Що це? Гра на публіку чи переділ сфер впливу на прибутковий нелегальний бізнес?

Ключові слова: 

Коментарі

і одне і друге! Кучерук так собі прикинув, що бурштин трошки вигідніший бізнес чим майонез і руками Щирука жар загрібає! Поведінка Кучерука як народного депутата свідчить про те, що йому до одного місця думка мешканців Рівненщини, політикою він займається щоб вирішувати в кулуарах вигідні для себе питання

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.