За погрози учням рівненського замдиректора школи покарають доганою

Скандал у звичайній рівненській школі № 1 вже набув загальноміського масштабу. Мати учениці ЗОШ № 1, а за сумісництвом й заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 9, звинуватила школярів ЗОШ № 1 у крадіжках, а також погрожувала школярам прокуратурою та в’язницею. Недостойну поведінку педагога відзначили не тільки батьки, а й управління освіти. Педагогічні методи вчительки-скандалістки там вважають неприйнятними та обіцяють покарати її доганою.

Як ми писали раніше, кілька днів тому скандал розгорівся у розпал навчального року у рівненській школі № 1. Буквально за день внутнішньокласні справи переросли у справжній скандал із залученням працівників міліції та преси. Мати однієї зі школярок, а за сумісництвом заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 9 Людмила Вєтрова, безпідставно звинуватила однокласницю її доньки в крадіжці та погрожувала їй розправою. А пізніше, коли звинувачення виявились хибними, матуся-чиновник нібито написала заяву в міліцію вже на класного керівника «злощасного» класу. Мовляв, в її класі орудують серйозні злодії. З обмовленою і заляканою 8-річною школяркою тепер працює психолог, бо дівчинка боїться приходити в школу. А батьки шукають захисту в пресі. До редакції сайту «ВСЕ» вони звернулися з листом, де виклали суть скандалу.

Заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 9 Людмила Вєтрова

- Ніколи не думала, що така ситуація може статися в нашій країні. А хто міг подумати, що моїй дитині протизаконно погрожуватимуть ті люди, які мали б  виховувати молоде покоління в дусі європейських і високоморальних цінностей!? - обурюється у зверненні мати 8-річної школярки Людмила Аулова. – Нашу доньку ми завжди виховували у дусі патріотичних цінностей, прищеплювали порядність та законослухняність. Я була вражена, коли одного вечора застала Аню заплаканою і дуже переляканою. У неї сталася істерика. Коли дитину вдалось заспокоїти, почали з’ясовувати, в чому справа. Те, що дитина розповіла, мене шокувало. Виявилось, що їй зателефонувала на особистий мобільний телефон мати однокласниці Людмила Вєтрова. Жінка одразу почала погрожувати моїй доньці. Звинуватила її в крадіжці золотого персня. Сказала: «Аню, ти сьогодні вкрала в моєї доньки золотий перстень. Роби що хочеш, але щоб він був завтра у нас. Якщо не повернеш золото, то до вас додому прийде міліція і прокурор, а твоїх батьків посадять до в’язниці». Уявіть собі реакцію на такі слова 8-річної дитини, яка навіть і думати не сміє про якісь незаконні дії. Адже так ми її виховували. Наша донька дуже добре знає, що не можна брати чужі речі. Хай це навіть буде зошит чи ручка. А тут таке!  Це при тому, що моя донька в цей день навіть в школі не була! А пізніше з’ясувалось, що перстень був лише дешевою біжутерією, вартістю у 25 гривень. До того ж його ніхто не крав: дочка Людмили Вєтрової знайшла його сама. То яке право мала педагог безпідставно звинувачувати мою дочку? Тепер дитина боїться ходити до школи, ми змушені водити її до психолога. Перед дитиною навіть ніхто не вибачився! Не почули ні слова вибачення й ми. Навпаки справу намагались зам’яти і залякати нас.

Людмила Аулова почала з’ясовувати обставини скандалу, намагалась поспілкувалась з матір’ю дівчинки, яка вдалась до звинувачень. Навіть пішла, до школи, де та працює. Однак, порозуміння так і не знайшла. Заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 9 Людмила Вєтрова заявила, що вибачатися не буде, мовляв вибачилась перед дівчиною одразу. Натомість шокувала новими заявами. Навпаки, жінка сказала, що написала заяву в міліцію. Нібито у їхньому класі відбуваються постійні крадіжки.

- Найгірше, що крайньою можуть зробити нашого класного керівника, хоча вона дуже піклується про наш другий клас. Має багаторічний педагогічний досвід і знайшла індивідуальний, чуйний підхід до кожного учня. До цієї ситуації жодних проблем у класі не було, а тут її теж намагаються в чомусь звинуватити. Переконана, що за неї вступляться усі батьки нашого 2-А класу,  - розповіла Людмила Аулова.

Тим часом кореспонденти сайту «ВСЕ» вирішили розібратися в ситуації. Зателефонували до керівників обох навчальних закладів та з’ясували, як вирішуватиметься конфліктна ситуація, у яку вже встигли приплести і кримінал.  

Директор ЗОШ № 1 Олена Серветник

- Так, я знаю, що в другому класі стався конфлікт між батьками. Наскільки мені відомо, то ніхто заяви до міліції не писав. Тому ніякого розслідування немає. Однак, ми налаштовані вирішити непорозуміння між батьками мирно, адже навчальна обстановка в класі має бути нормальною. Думаю, що днями зустрінемось разом з обома батьками і спільно владнаємо цю ситуацію. Адже такі конфлікти для нашого колективу є невластивими і неприйнятними, - розповіла директор ЗОШ № 1 Олена Серветник.

 Директор ЗОШ № 9 Раїса Гаврилюк

Проінформована про конфлікт і директор ЗОШ № 9 Раїса Гаврилюк:

- Так, до мене приходила мама постраждалої дівчинки, розповіла про цю ситуацію. Хочеться, щоб батьки розібралися без конфлікту. Однак, я обов’язково поспілкуюсь з Людмилою Вєтровою та спробуємо розібратися у ситуації. Наразі вона перебуває на лікарняному. Як тільки мій заступник вийде на роботу, ми обговоримо цю ситуацію. Тоді я зможу відповісти вам детальніше.

Тим часом в управлінні освіти Рівненського міськвиконкому налаштовані більш рішуче. Після публікації на сайті «ВСЕ» тут вирішили провести детальне розслідування інциденту.

Начальник управління освіти Рівненського міськвиконкому Василь Харковець

- Про проблему нам повідомила директор ЗОШ № 9 Раїса Гаврилюк. Зараз триває службова перевірка. Однак, вже нині можна сказати, що заступник директора ЗОШ № 9  Людмила Вєтрова як педагог явно порушила статтю 56 закону «Про освіти», - розповів журналістам начальник міського управління освіти Василь Харковець. - Ми рекомендували директору ЗОШ № 9 клопотати перед управлінням освіти про притягнення Людмили Вєтрової до дисциплінароної відповідальності. Тобто оголосити догану.  Як мінімум. А далі будемо вирішувати.

Тим часом будь-які спроби зв'язатися з Людмилою Вєтровою не увінчались успіхом. У ЗОШ № 9 відповідають, що жінка на лікарняному. А мобільний телефон заступника директора з виховної роботи вперто не відповідає на дзвінки журналістів. Сайт «ВСЕ» готовий надати право висловитися усім сторонам конфлікту. 

Коментарі

А чому ця Вєтрова ще й досі працює??? Її до дітей допускати не можна!!!! Шановні захисники пані Вєтрової Л., Ви спочатку з нею поспілкуйтесь, вона ж як мінімум неадекватна .... На мою думку там проблеми з головою.....

Я б на місці пані Ветрової звернулась би до суду та розібралась з цією справою по іншому.

Людмилко, сама придумала? МОЛОДЧИНКА!

нині можна сказати, що заступник директора ЗОШ № 9 Людмила Вєтрова як педагог явно порушила статтю 56 закону «Про освіти»,-це брехня,як і те,що ця молодчинка перепросила дівчинук,підтвердивши тим сам факт події.Чекаємо на оргвисновки,і поповнення штату базарників..

хотів би бачити,як би ти сміялась ,коли на тому місці була твоя дитина ,клоунеса смілива

А те, що це брехлива стаття кинута в зграю гієн, це нічого? Нехай кожен дивиться за собою, у кожного "рильце в пушку". А Вєтрова молодець, витримала все достойно, який би ви бруд з себе на неї не переливали! Людмилко, МОЛОДЧИНКА! Ми тебе знаємо, це "ДОБРОЗИЧЛИВЦІ" ТВОЇМ ДОСЯГНЕННЯМ ЗАЗДРЯТЬ. ТИ ПРЕКРАСНИЙ ЗАСТУПНИК І ПЕДАГОГ! ДІТИ ТА БАТЬКИ ЗОШ9 ТА ЗОШ1 З ТОБОЮ!

ДААААА!!!!!! оце дала пані вчителька,двірником працювати,а не в школі.Ганьба Харковцю за таких викладачів!!!!!

Грехи других судить Вы так усердно рветесь, начните со своих и до чужих не доберетесь. У.Шекспир

Вірю про такі дії Вєтрової.Моїй дитині також приходили смс, які були на заниження її самооцінки, Дивує те, що таким займається педаого, а ще й завуч з виховної роботи. Що вона може виховати у дітей.

ОДНОЗНАЧНО -завуч Людмила неправа і такого допускати не можна,вона має як мінімум вибачитись перед дівчинкою,слідкувати за вихованням власної доньки,а не потакати їй у всьому та має отримати догану...це я з професійного боку кажу...А як мама,аби на мою дитину навели такий безпідставний наклеп, це я звернулася б до правоохоронців із заявою , і довела б справу до кінця.Тут сваритись не вихід,не хоче вибачатись пані Людмила - змушувати не потрібно та й одних вибачень уже замало,потрібно діяти розсудливо.Психологічну травму дитина пам"ятає все життя(як спеціаліст стверджую) і на основі цього у дитини формуються певні фобії..Неврівноважена людина не може працювати у такій сфері,та ще й на такій посаді.А хто стає на її захист - або бездітні,або її знайомі,які її хочуть вигородити.Потрібно стояти за справедливість,а не за корисливі знайомства .......Збіги з реальними людьми вважати простим співпадінням.

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.