У Рівному відбудеться фінал конкурсу міні-вистав

22 травня о 14.00 годині на малій сцені драмтеатру відбудеться фінал конкурсу міні-вистав в рамках проекту «Велике читання. Рівне читає «Пригоди Тома Сойєра».

Переможці конкурсу будуть нагороджені е-читанками «Amazon Kindle». Передбачається, що всі учасники колективу-володаря гран-прі отримають е-рідери, також журі відмітить цими цінними подарунками автора кращого сценарію, кращого режисера та кращого актора. Всі учасники отримають пам’ятні сертифікати про участь чи перемогу у конкурсі і книги «Пригоди Тома Сойєра». Подарунки надано Посольством США в Україні, за підтримки якого у Рівному реалізовується проект «Велике читання. Рівне читає «Пригоди Тома Сойєра» в рамках американської програми «Big Read» («Велике читання»).

Завдяки проекту бібліотекарі відроджують традиції сімейного читання в місті, займаються вихованням читацької культури серед молоді, популяризацією творів світової класичної літератури, рекламуванням книги як корисного і приємного дозвілля.

Протягом двох місяців реалізації проекту рівняни взяли участь у квізах (опитуваннях), флешмобі, голосних читаннях, «Перекладацькій майстерні». Основна цільова аудиторія заходів – школярі та студенти. Саме шкільні аматорські колективи стали й учасниками конкурсу театральних постановок.

Слід відмітити, що заходи в рамках проекту були інклюзивними. В березні-квітні бібліотеку відвідали вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з особливими проблемами «Передзвін», які долучилися до розповіді про Марка Твена та його твір, перегляду чудових музичних трейлерів, приєдналися до розмалювання портрету автора та головних героїв твору – Тома Сойєра, Беккі Тетчер, Гекльберрі Фінна, а учні Рівненського навчально-реабілітаційного центру «Особлива дитина» взяли участь у конкурсі малюнків за темою твору.

Проект триватиме до серпня цього року, тому бібліотекарі припасли для своїх відвідувачів ще багато сюрпризів, зокрема, ділиться координатор проекту Світлано Волкова: «З 1 червня у бібліотеці починає діяти «Літня читальня» - наш уже традиційний читальний зал під відкритим небом і ми плануємо, що Том Сойєр також завітає у гості до відвідувачів «читальні». Про це повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.