На оздоровлення дітей Рівненщини витратять понад 33 мільйони

Безпечний відпочинок та оздоровлення дітей Рівненщини цього літа забезпечать 13 санаторно-оздоровчих закладів, а також чотири дитячих санаторії. Разом з тим, будуть працювати шість наметових містечок та 559 закладів відпочинку з денним перебуванням. За прогнозами у цих закладах влітку побуває понад 85 тисяч дітей, а це 55 відсотків школярів Рівненщини.

Усі позаміські заклади оздоровлення і відпочинку відповідають вимогам санітарних норм. Заклади підключені до централізованих мереж водопостачання, забезпечені гарячою проточною водою. Території  обгороджені і впорядковані, облаштовані  ігрові і спортивні майданчики. У  всіх закладах організовано гаряче харчування. 

Серед найпопулярніших дитячих таборів залишаються “Електронік-Рівне”, “Джерельце”, “Корчагінець”, “Агатівка”, “Берізка” та дитячий санаторій “Горинь”. За  результатами перевірок встановлено, що готовими до початку роботи  на 100% є: “Електронік — Рівне” Рівненського району, “Агатівка”  Гощанського району та “Корчагінець” Острозького району. Значно краще, ніж у минулому році готується до початку роботи “Берізка” Дубенського району. Зокрема, у закладі проведений якісний сучасний ремонт шість житлових будиночків для дітей, замінено меблі, придбане нове сучасне обладнання для харчоблоку.

На оздоровлення та відпочинок школярів цього року витратять понад 33 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.