За фактом блокування дороги на Рокитнівщині відкрили кримінальне провадження

21 травня полковник міліції Микола Щирук побував у двох районах області – Володимирецькому та Рокитнівському, а також у місті Кузнецовську. У Володимирецькому він зустрівся із особовим складом, якому довів основні вимоги з охорони громадського порядку на виборах 2014, перевірив блок–пости та поспілкувався із місцевими жителями.

У Кузнецовську начальник УМВС зустрівся з керівництвом РАЕС. Під час зустрічі обговорили плани заходів з питань безпеки режимного об’єкту. Принагідно познайомився також із роботою Кузнецовського міськвідділу, зокрема взявши на контроль деякі проблемні питання у підрозділі.

 На Рокитнівщині головний міліціонер області вирішував ситуацію, що сталася поблизу села Глинне. Нагадаємо, що 20 травня місцеві жителі перекрили автодорогу місцевого значення Борове–Рокитне–Вежиця, яка йде у напрямку Старого Села. Вони заблокували дорогу автомобілями.

– За цим фактом у Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 279 Кримінального кодексу України, тобто за фактом блокування транспортних комунікацій. Досудове розслідування проводиться слідчим Рокитнівського райвідділу міліції, - повідомив начальник УМВС в Рівненській області Микола Щирук.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.