Депутати Рівнеради занепокоїлись незаконним будівництвом на Пагорбі Слави

Голови фракцій Рівнеради звернулися до голови Рівненської ОДА з проханням вплинути на ситуацію навколо незаконного будівництва на пагорбі Слави.

Про це повідомили з відділу інформаційно-аналітичного забезпечення виконкому Рівнеради.

Сьогодні голови фракцій Рівненської міської ради надіслали голові Рівненської обласної державної адміністрації Сергію Рибачку колективне звернення, у якому просять його взяти ситуацію із незаконним будівництвом поблизу пагорба Слави під свій особистий контроль з метою недопущення незаконних дій забудовника.

„Звернутись до Вас змусила ситуація, що склалася навколо будівництва в районі пагорбу Слави в місті Рівному. Будівництво, земельну ділянку (площею 830 м² на вулиці Київській з числа земель, що належать до зелених насаджень загального користування і за матеріалами обліковуються за об’єднанням парків культури та відпочинку), під яке Рівненска міська рада виділила ще 8 років тому (рішення №1756 від 30 листопада 2005 року), викликало в місті шквал справедливої критики, протестів та нарікань мешканців. Адже забудовник зайняв більшу площу від виділеної землі, здійснив вирубку дерев та розпочав будівництво без будь-яких дозвільних документів”, - йдеться у зверненні.

Звернутися до очільника області міських обранців змусило те, що контроль за використанням земель у місті Рівному покладено на Державну інспекцію сільського господарства в Рівненській області, а контроль над будівництвом здійснює Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у Рівненській області. Відтак, місто позбавлене будь-яких інструментів впливу на забудовників.

Зокрема, від імені депутатів Рівненської міської ради свої підписи поставили голова депутатської групи «Рідне місто» Сергій Васильчук, голова фракції «Всеукраїнський патріотичний союз» Руслан Шевчук, голова фракції «Єдиний центр» Сергій Паладійчук, голова фракції ВО «Батьківщина» Олександр Курсик, голова фракції «Рівне Європейське» Юрій Запорожець, голова фракції ВО «Свобода» Олег Карпяк та голова Постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку Олександр Лащук.

Коментарі

Фігня. Усі підписанти в курсі хто і чому будує у сквері "Дружби". А цей лист свідчить про небажання оприлюднити прізвища прокурорів, які плюють на мешканців міста, на законодавство. Одні прокурори організовують фінансування, другі душать Хомка і компанію, треті це все не розслідують. МВС та СБУ не "втемі". Обласний прокурор хоча б зробив якусь заяву з цього питання, бля....

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.