Мороз відхрестився від хабара у $50 тисяч за посаду у ДАІ Рівненщини

Заступник начальника обласного управління ДАІ Віктор Мороз спростував інформацію про, нібито, купівлю посади за 50 тисяч доларів.

Про це він заявив під час прес-конференції, яку спеціально скликав 22 травня.

Нагадаємо, депутат обласної ради Георгій Лебедюк розповсюдив через рівненські ЗМІ звернення, яке він подав до прокуратури, міліції та СБУ з приводу перебування на посаді заступника начальника обласного управління ДАІ.

"...Крім того, за неперевіреною інформацією, завдяки своїм зв’язкам в міністерстві МВС України та Департаменті ДАІ України, підполковнику Морозу вдалося уникнути звільнення з лав МВС. Більше того, заручившись підтримкою впливових осіб з партії Регіонів, він домігся призначення на аналогічну керівну посаду в Рівненській області, заплативши за неї $50 тисяч доларів США...", - зокрема йдеться у зверненні.

Віктор Мороз зазначив, що усі його зв'язки в міністерстві - спілкування із працівниками МВС "по напрямку роботи, і це те, що стосується службової діяльності".

Також Віктор Мороз зауважив, що його не мали звільняти. Навпаки - коли дізнались про те, що він хоче повернутись на Рівненщину (тут проживає його родина), у Тернополі йому пропонували залишитися на посаді. До того ж, з перспективою очолити управління.

Що ж до підтримки впливовими особами Мороз, розповів, що при Партії регіонів тричі звертався із прохання про переведення на Рівненщину, проте отримав відмови.

У частині звинувачення у купівлі посади заступника начальника обласного управління ДАІ Віктор Мороз зазначив, що він ніколи не купував посади.

- Він не знаючи мене і не перевіривши факти подав такі конкретні цифри...А чому не 150 чи 100 тисяч? Для мене - не зрозуміло. Я намірений звернутися у відділ внутрішньої безпеки з рапортом про проведення перевірки, щоб вияснити звідки він взяв таку інформацію про 50 тисяч доларів, - зазначив Віктор Мороз 

Також підполковник додав, що колишня влада у Тернополі пропонувала йому стати начальником обласного ДАІ за значно більшу сума, ніж 50 тисяч.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.