В понеділок у рівненському "воднику" оберуть ректора

Як стало відомо сайту "ВСЕ", у понеділок, 26 травня у Національному університеті водного господарства та природокористування мають відбутись вибори нового ректора, які ініціював виконуючий обов’язки ректора Віктор Мошинський.

Проте проблема полягає в тому, що колективу про вибори повідомили сьогодні, 22 травня і часу на підготовку до виборів практично не залишилось. Також 26 травня у студентів не буде пар у зв’язку з виборами президента, а проголосувати мають близько 30 студентів. Відповідне розпорядження розмістили на сайті університету.

Виконуючий обов'язки ректора Віктор Мошинський запевнив, що студенти  обов'язково прийдуть на виборчу конференцію та візьмуть участь у голосуванні.

Кандидати на посаду ректора Володимир Древецький та Леонід Кожушко скаржаться, що не залишилось часу, аби розповісти колективу свої програми, ідеї та провести так звану агітацію, адже колектив досить великий і знаходиться не лише в Рівному.

- Нам не вистачає часу для спілкування з колективом, в той час коли сам в.о. ректора спілкується із працівниками коледжів. У мене складається враження, що є домовленість, щоб вибори відбулись швидко і в закритому режимі. Проте я думаю ми не допустимо, щоб вибори відбулись нечесно, - розповів кандидат на посаду ректора Леонід  Кожушко.

Кандидат на посаду ректора Володимир Древецький розповів, що для проведення агітації потрібен як мінімум тиждень:

- До кінця ситуація для мене не зрозуміла, чому так? Я отримав усне повідомлення сьогодні зранку, що на 26 травня призначені вибори. Ми чекали, що нам нададуть якийсь термін, щоб ми могли ознайомити колектив з програмами і попрацювати з викладачами з усіх факультетів і з колективом наших підрозділів, які знаходяться за межами Рівного. Ми попросили, щоб міністерство нам надіслали офіційний лист. На даний момент я не маю інформації, чи надійшов цей лист Віктору Мошинському.  Якщо це дійсно так, і вибори призначені на 26 травня, то ми будемо у скрутному положенні. Колектив повинен зрозуміти, кого він обирає на кілька років. 

Віктор Мошинський розповів, що відповідне повідомлення від Міносвіти він отримав.

- Мені телефонували з міністерства та повідомили, що вибори ректора призначені на 26 травня. Найближчим часом має надійти лист і в пятницю та суботу ми проведемо зустрічі з колективом. Часу я думаю достатньо для підготовки і кандидатам і для організаційних моментів, - повідомив Віктор Мошинський.

Тим часом на сайті університету розмістили інформацію про засідання робочої групи щодо проведення виборів:

«Сьогодні відбулося засідання робочої групи з питання організації та проведення конференції трудового колективу щодо виборів претендента на посаду ректора Національного університету водного господарства та природокористування, яку очолює в.о. проректора з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Анатолійович Лагоднюк.

Учасники засідання обговорили та погодили ряд питань, зокрема:

вирішили розмістити на веб-сторінці «Вибори ректора» передвиборчі програми претендентів на посаду ректора та їх біографічні довідки;

узгодили кількісний склад робочих органів конференції трудового колективу (президії, мандатної комісії, секретаріату, лічильної комісії) та визначили кількісне представництво в них делегатів від кожного претендента;

домовились про відео та аудіо запис конференції трудового колективу;

обговорили питання процедури таємного голосування (розміщення столів для видачі бюлетенів, кабінок та урн для голосування).»

Про вибори ректора університету читайте в понеділок на сайті "ВСЕ".

Коментарі

Ох і поспішає керівництво НУВГП з Виборами Ректора! Новину оголосили 23 числа і на 23 числа планують виконати! Як ми маємо всі зібратись? може в нас день був розпланований?Ну не цирк? Дайте Президента вибрати а потім будемо ректора Вибирати!

23 травня 2014 р. о 15-00 у приміщенні актової зали Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Соборна, 11, 4-й поверх) відбудеться зустріч претендентів на посаду ректора університету з трудовим і студентським колективом університету та відокремлених структурних підрозділів.
Запрошуються на зустріч працівники та студенти університету, коледжів.

Із наведених на офіційному сайті НУВГП листів МОН України очевидно, що пан В.О.Ректора сам ініціював дату виборів на 26 травня на 15-00, не виконав доручення МОН щодо організації зустрічей кандидатів з колективами працівників, звинувачує МОН у цій ситуації і, саме головне, - водить за носа колектив університету. Як це називається, пане в.о.?

А ось і сам лист - який підтверджує ініціативу В.о Ректора в обрані дати!
http://www.nuwm.rv.ua/university/offnews/nakaz-pro-provedennja-konferenc...

В листі написано що Міністерство підтримує пропозицію (ВУЗу в особі Мошинського) про проведення виборів 26 числа! Значить В.о Ректора і був ініціатором проведення виборів саме 26 числа, щоб у інших кандидатів було меньше часу для підготовки і взагалі не було часу для зустрічі з колективом ВНЗ. Як на мене це підло і досить підступно.
Це ще раз показує що поточне керівництво аналогічне попередньому (тільки про себе і тільки під себе) Я розчарований!
Шановий В.о Ректора будьте чесні перед собою і колективом - проведіть вибори належним чином, дайте час всім кандидатам поспідкуватись з колективом, а колектив з кандидатами і тоді нехай кожен з нас зробить свій вибір! Якщо Ви будете використовувати методи Ваших "ПОПЕРЕДНІКІВ" вам на цій посаді довго не всидіти! Наш колектив вже не той що був раніше! Ми відсиджуватись не будемо! Подобається це Вам чи ні - Ви будете рахуватись з нашої думкою!

контрольні дати визначаються міністерством - до чого тут оцінка "керівник" чи "в.о." Чи є багато варіантів, як організувати процес виборів, коли отримано наказ про їх проведення 26 травня за 4 дні до події? Якщо вважати, що Мошинський може маніпулювати міністерсвом освіти, то що.. - він тоді супер-керівник? всі претенденти були затверджені з 14 травня і однаково чекали, коли буде розпорядження із датою виборів. Хоча, мабуть, є думка,. що Мошинський мав припинити свою діяльність на посаді, щоб догодити іншим претендентам і дати можливість їм говорити, що "в.о. ректора нічого не робить"?
Ситуація з датами неприємна всім. Але є можливість (і хочу зауважити - без колишнього страху) задавати свої гострі питання на конференції трудового колективу.

Якщо, тільки 22 травня стало відомо, що "26 травня у Національному університеті водного господарства та природокористування мають відбутись вибори нового ректора, які ініціював виконуючий обов’язки ректора Віктор Мошинський" і якщо Мошинський вважає, що "часу достатньо для підготовки і кандидатам і для організаційних моментів", то це його стиль керівництва. Якщо, він не здатний організувати навіть вибори ректора (себе), то як він буде керувати потужним (поки що) університетом? Це не керівник, а в.о.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.