На охорону виборів на Рівненщині залучено чотири тисячі людей

За три дні до виборів президента України на Рівненщині активно триває підготовка. Зокрема, щоб забезпечити охорону громадського порядку та нормальний перебіг доби виборів у посиленому режимі працюватимуть правоохоронці. Долучаються до них і активісти, які входитимуть до складу груп швидкого реагування та разом з міліцією охоронятимуть ОВК, блокпости, стратегічні будівлі тощо.

Як повідомив заступник начальника УГБ при УМВС України в Рівненській області Руслан Стрельбіцький, відсьогодні правоохоронці почали охороняти ДВК та ОВК.

- Цілодобово на кожній із комісій чергує по 3 людини, які працюватимуть до здачі всіх бюлетенів, тобто, орієнтовно до вечора 25 травня. У добу виборів, 25 травня до охорони ОВК та ДВК буде залучено ще по два представники від громадськості. Окрім того, працюватимуть мобільні групи. Три з них вже розпочали свою роботу. У їх обов’язки входить перевірка працівників міліції у кожному районі, які забезпечують охорону громадського порядку в ОВК та ДВК. Сформовані ці групи з працівників УГБ. Ще дві групи швидкого реагування сформовані з співробітників УМВС України в Рівненській області. Окрім того, формується резерв з 30 співробітників внутрішніх військ та 20 добровольців, які охоронятимуть громадський порядок на території Сарненського району. Також із семи співробітників спецпідрозділу УБОЗу «Сокіл» буде сформовано резервну групу, яку залучатимуть при потребі реагування на провокації. Також 100 співробітників УМВС України в Рівненській області будуть у резерві. Вони працюватимуть по районах області з метою швидкого реагування на позаштатні ситуації. Окрім того, в добу виборів, 25 травня у кожному міськрайвідділі області буде посилення слідчо-оперативних груп. У кожен МРТ також буде відправлений куратор від обласного управління міліції з метою контролю та надання допомоги. Додатково працюватиме ще три мобільні групи. Всього до охорони громадського порядку на час виборів буде залучено близько двох тисяч співробітників міліції, у тому числі й тих, що перебуватимуть у резерві та дві тисячі представників громадських формувань, - зазначив Руслан Стрельбіцький.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.