На Рівненщині чоловік помстився дружині, розмістивши її еротичні фото в Інтернеті

33–річна Інна впевнена в причетності свого колишнього чоловіка до розміщення в Інтернеті фото, де вона оголена і не даремно. Жінка вважає це помстою. Тому образилась і написала заяву до міліції. Знімки нагадують не творчі доробки не визнаногогенія–самоучки, а даруйте… відверті фотозображення порнографічного, чи влучніше сказати еротичного характеру. Цей останній «вердикт», зокрема підтвердила й експертиза, яка формувала висновок за оглядами двох сайтів на яких були розміщені фото.

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, опинившись у центрі скандалу молода жінка не вагаючись поскаржилась правоохоронцям. Вона категорично стверджує, що це помста її колишнього чоловіка. Інна розповіла, що за чотири роки спільного життя у шлюбі з Михайлом натерпілась чимало знущань. Постійні сварки та побиття набридли їй і вона забрала маленьку донечку кинула чоловіка. А швидше всього благовірний не може пробачити їй, що справа про нанесення ним тілесних ушкоджень Інні вже у суді.

У міліції по даному факту матеріали внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками кримінального правопорушення відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 301 КК України.

Під час вивчення заяви правоохоронці з’ясували, що в мережі Інтернет на двох сайтах невстановлена особа дійсно розмістила фотографії Інни еротичного характеру.

Взялися до справи і фахівці відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС України в Рівненській області, які за дорученням слідчого провели рядоперативно–розшукових заходів. Результат не забарився. 20 травня був проведений обшук згідно ухвали Рівненського міського суду за місцем проживання 32–річного Михайла, під час якого були вилучені два системні блоки, два ноутбуки, фотоапарат, флеш носії інформації та пристрій схожий на револьвер... Розміщена інформація на них не на користь фотографа еротики.

Досудове розслідування триває і нам звичайно наразі не відомо чим закінчиться ця історія з любителем «полунички» та вже можна з прикрістю констатувати, що вчинок Михайла ганебний, цинічний і відверто кажучи: непо–чоловічому якось.

Ключові слова: 

Коментарі

підтримую романа, я ту психічну тоже знаю і повірте з
нею краще незв'язуватися: прийде хату спалить і в неї є довідка, що вона хвора і їй за це нічого небуде!

Я, особисто знаю цю ситуацію і хочу уточнити: жінка "Інна" неодноразово лікувалася в ПСИХ лікарні рівного і вдома саме вона - вчиняла скандали і била дитя... Після того, як чоловіку все набридло, він вигнав її із свого будинку. І вона ось вже другий рік тільки і живе тим, що хоче йому маніакально помститися. По-перше вона обявилася через пів року і з модним адвокатом забрала дитину - тільки не до себе у рівне, а в далеке село до своїх батьків, які ніде непрацюючі виховують дитя), де дитя живе в дуже поганих умовах. І на цьму вона незупинилася - постійно його терирозує, постійно з ним судиться... однак він виграв усі справи, крім однієї за дитину ну всі знають законодавство (сам Суддя сказав, що дитя може жити хоть в хліві - зате з матір'ю).

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.