Учням Рівненщини нагадали про електробезпеку

Напередодні тривалих літніх канікул енергетики спільно з освітянами провели урок  у всіх районах області присвячений безпечній електриці.

На моніторі вже трагічні наслідки неправильного поводження зі струмом. Сильні опіки та летальні випадки. І це трапилось лише від простих дитячих забавок з електроприладами. Про те, до чого може призвести коли потрапити до трансформатної підстанції  та торкнутись лінії електропередачі дітям вже розповіли співробітники  ПАТ «Рівнеобленерго». Вони додають, попередження електротравматизму  серед молоді та підлітків  - один із важливих напрямів в роботі енергетиків. Кожного року,  за статистикою енергетиків,  в країні від ураження струмом , гине  пів сотні людей, більшість з яких – діти.  Причиною нещасних випадків, пов'язаних з ураженням дітей, часто є незнання елементарних правил електробезпеки або недбале до них ставлення, наголошують фахівці. Тому  вони і відвідують школи, дитячі садочки, де розповідають дітям різного віку про правила поведінки поблизу електроустановок. В той же час демонструють дітям попереджуючі яскраві мультфільми та плакати, спілкуються про те як вберегтись від ураження струмом. 

За словами начальника відділу управління освіти та науки Рівненської ОДА Святослава Сидорука, дітям важливо не  тільки забороняти, а й пояснювати  чого не  можна робити зі струмом у  доступній  для молоді формі.

Уроки електробезпеки у школах області проводять не вперше. Усе аби  діти йдучи на літні канікули не забули  про небезпеку електрики. Про це повідомляє прес-секретар управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.