Де голосуватимуть перші особи Рівненщини

25 травня в Україні обиратимуть нового президента. Відтак, журналіст сайту "ВСЕ" вирішила поцікавитися у керівників Рівного та області, де і коли вони голосуватимуть.

Як розповів голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, він приписаний в Острозі, тому з самого ранку він проголосує в Острозій ЗОШ № 3 і далі поїде у Рівне. Адже у день виборів, за словами Сергія Рибачка, його присутність тут необхідна.

Голова Рівненської облради Михайло Кириллов каже, що свій голос за нового презедента він віддасть з моменту відкриття виборчої дільниці. Голосуватиме Михайло Кириллов на виборчій дільниці, що знаходиться у рівненському будинку офіцерів. Після цього голова облради приступить до роботи.

Міський голова Рівного Володимир Хомко голосуватиме за нового презедента України на виборчій дільниці, що знаходиться в школі на вулиці Руській. Щоправда, Володимир Хомко каже, що ще не знає, коли саме піде на вибори. Адже і в суботу, й у неділю він працює і тому, коли матиме можливість, то поїде проголосувати, швидше за все, це буде у першій половині дня.

У свою чергу секретар Рівнеради Андрій Грещук каже, що голосуватиме на виборчій дільниці, що розміщена у дитячому садку № 3 на вулиці Боярка. З огляду на те, що у неділю в нього робочий день і зранку він чергуватиме по місту, то Андрій Грещук ще не знає, коли саме поїде голосувати. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.