Рівненський нардеп заступився за постраждалих майданівців та силовиків АТО

Постраждалі на Майдані та силовики, задіяні в АТО, та не повинні сплачувати податок з допомоги, яка їм надається, так вважає народний депутат від Рівненщини Валентин Королюк.

Про це повідомляє прес-служба народного депутата Валентина Королюка.

Події останніх місяців продемонстрували чимало яскравих прикладів солідарності українців. Люди, які постраждали в ході подій на Майдані, а також сім’ї, які втратили рідних, отримували допомогу від небайдужих з усієї країни. Зрештою, після перемоги над Януковичем, Верховна Рада прийняла закон «Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей», згідно з яким постраждалим встановлюється допомога з державного бюджету.

Однак, згідно податкового законодавства, фізичні особи повинні сплачувати податок з нецільової благодійної допомоги. Тобто держава, яка часто сама не в змозі забезпечити належний рівень захисту для своїх громадян, замість заохочування благодійників до такої діяльності, примушує останніх ще й сплачувати такий податок.

Те ж саме стосується допомоги, яка зараз надається силовикам, які задіяні в антитерористичній операції.

Народний депутат Валентин Королюк вважає, що нецільова благодійна допомога, яка надається вказаним категоріям, оподатковуватись не повинна. Тому він зареєстрував законопроект №4918 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення окремих категорій громадян від сплати податку з нецільової благодійної допомоги».

Цим проектом закону встановлюється, що допомога, надана постраждалим на Майдані та силовикам, задіяним в АТО, не оподатковується.

- На мою думку, прийняття цього закону справедливе. Держава в таких умовах повинна заохочувати благодійну допомогу. Сподіваюся, що народні депутати підтримають мою ініціативу, – зазначає Валентин Королюк.

Коментарі

піарний то піарний, але закон - правильний, це факт!

Піарний ублюдок, надіюсь на перевиборах у ВР цей членистоногий не пройде !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.