Північні кордони Рівненської області тепер захищені краще

Військовим та прикордонникам доводиться нести службу у посиленому режимі, охороняючи державний кордон на Рівненщині.  У м. Дубровиця знаходиться відділення прикордонної служби «Поліська Січ», де  сорок шість прикордонників активно охороняють північні кордони області.П ід час візиту  до «Поліської Січі» голова облдержадміністрації Сергій Рибачок - допоміг прикордонникам чотирма радіостанціями, а голова рівненської обласної ради Сергій Кирилов – виділив 200 літрів пального.

Прикордонна служба «Поліська Січ» патрулювала на блокпості у дні підвищених провокацій – з 4 по 15 травня. При облаштуванні блокпоста працівникам ДАІ надали допомогу приватні підприємці. Військових на Рівненщині підтримують і лісівники. Сарненський ДЛГ виділив ліс-кругляк і незабаром на Українсько-Білоруському кордоні, ділянки якого демарковані,будуть стояти нові прикордонні стовпи.

Також «Громада Сарненщини» дякує усім небайдужим за допомогу військовослужбовцям та прикордонникам. Зокрема приватним підприємцям та громаді ЄХБ Сарненського та Рокитнівського району за допомогу Житомирському танковому полку, який дислокується у Херсонській області.

Задля забезпечення правопорядку та охорони кордону у поліських районах Рівненщини, прикордонна служба «Поліська Січ» оголошує набір добровольців. Деталі за телефоном: 38(066)1193155.

 

 

                

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.