У Рівному на люстраційному комітеті виник конфлікт між депутатом і бізнесменом

Черговий конфлікт виник 22 травня на засідання люстраційного комітету в Рівненській області. Його героями стали деякі члени люстраційного комітету, депутат Рівнеради Олександр Лащук та бізнесмен Едуард Патіс. 

Присутні на засіданні комітету кажуть, що конфлікт виник раптово і дійшов до штовханини. Депутат Рівнеради Олександр Лащук каже, що прочитав в Інтернеті, що засідання люстраційного комітету проходить під контролем Правого сектору. От власне тому і вирішив прийти на нього. 

Відео: Денис Грещук

- Прийшовши на засідання, я побачив, що біля стіни стояли "наглядачі" за "люстраторами". Бойова дружина більше нагадувала елемент не дуже справедливих лицарів. Разом з цією кагортою контролював люстрацію держатель алко,- грально, - нарко -притонів,нелегальний забудовник, злодій міської землі - Едуард Патіс. Те, що ця банда разом Едіком прийшла на підтримку однієї з груп Люстраційного комітету, а саме групи Павла Ульяновського, не виникало сумнівів. Всередині Люстраційного комітету точиться боротьба за контроль над процесом люстрації чиновників (припускаю, що не безкоштовно), У цю боротьбу втягнуті з допомогою Павла Ульяновського посадовці. Вершиною нахабства Ульяновського та інших, що він привів бригаду "рюмочників" (назва закладу) на вул. Льонокомбінатівський, для того, щоб впливати на голосування комітету. Особисто я неодноразово критикував ці різношерстні групи Люстраційного комітету, проте зараз вони починають застосовувати силові багатоходівки для тиску однієї групи на іншу.  Підійшов до Едуарда Патіса і запитав, що він тут робить. Нагадав йому як у березні 2011 року він за присутності првоохоронців, спецслужб, податкової, представників виконкому, прямо говорив, що він буде продавати безакцизний алкоголь, стоятимуть у нього гральні автомати в "Рюмочній", тому що він "Плєвал на Вашєго Бога і Ваших дєтєй". Більше того він тоді у 2011 зачинив у приміщенні весь склад комісії і викликав собі на підмогу Державну Службу Охорони МВС. Його чорний бізнес дахували конкретні правоохоронці. Тоді Патіс за незаконний обіг алкоголю, незаконну організацію грального бізнесу, порушення трудового законодавства, два вбивства у його закладі, незаконну забудову міста (на мережах міста), вже не говорю про відсутність дозволів від санепідемстанції, пожежної і управління торгівлі, отримав від Рівненського міського суду аж 150 грн. штрафу. А також попросив його покинути Люстраційний комітет.На захист цього покидька кинувся "представник" Жіночої сотні Павло Ульяновський. Причому Ульяновський підтвердив, що Патіс його друг, і почав застосувати силу. На підтримку Ульяновського кинулись представники однієї з груп ПС. Незважаючи, що члени комітету підтвердили чорні справи Патіса, хохляцька натура присутніх вчергове проковтнула ганебні витівки Ульяновського. А сьогодні люстратор Ульяновський разом зі своїм поплічником нехай розповість Соболєву, у яких кабінетах нової влади він консультується, - каже Олександр Лащук.

У свою чергу член люстраційного комітету Павло Ульяновський, звинувачення у бік якого прозвучали, назвав Олександра Лащука депутатом-ксенофобом, який безпідставно накинувся на присутнього на засіданні Еуарда Патіса.

- Олександр Лащук прийшов на засідання люстраційного комітету десь через 40 хвилин після його початку засідання. Посидівши кілька хвилин він накинувся із звинуваченнями на присутнього на засіданні Едуарда Патіса. За кілька хвилин вони вийшли з кабінету, після чого повернулися. Згодом Лащук підійшов до Патіса і почав шарпати його за руки і вимагати покинути засідання. Я разом з представниками Правого сектору почали його відтягувати. Відтак, Правий сектор зупинив депутата-ксенофоба, який намагався побити єврея, адже саме так Лащук назвав Патіса, на засіданні люстраційного комітету, - розповів Павло Ульяновський.

Коментарі

15. Берегитесь лжепророков, которые приходят к вам в овечьей одежде, а внутри суть волки хищные. 16. По плодам их узнаете их. Собирают ли с терновника виноград, или с репейника смоквы? 17. Так всякое дерево доброе приносит и плоды добрые, а худое дерево приносит и плоды худые. 18. Не может дерево доброе приносить плоды худые, ни дерево худое приносить плоды добрые. 19. Всякое дерево, не приносящее плода доброго, срубают и бросают в огонь. 20. Итак по плодам их узнаете их (Матфей, гл. 7).

жид,що в Африці,що в Рівному,що в Дніпрі-ЖИД:((і,щось їх забагато в ПС:))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.