Незадоволені діяльністю влади погрожують створити Рівненську народну республіку

У Рівному можуть створити Рівненську народну республіку.

Таке припущення висловили присутні на засіданні загальних зборів Координаційної громадської ради Рівненської області. Причиною таких заяв стало обурення людей щодо бездіяльності влади у гострих питаннях, які стосуються як Рівненщини та і України заголом.

На початку зборів учасники заходу вшанували загиблих на сході військових хвилиною мовчання та виконали Гімн України.

Під час засідання за участю представників ОДА, облради та громади розглянули рішення Рівненської облради "Про ситуацію, що склалася з видобутком бурштину у Рівненській області". Зокрема, ознайомились із правками, які були внесені у це рішення, за яке депутати проголосували на останній сесії.

Заступник голови Рівненської облради Олександр Данильчук зауважив, що змінити ситуацію із бурштином не можливо без конкретних дій керівництва України, зокрема, Верховної Ради.

- Те, що ми могли зробити - зробили. На сесії проголосували за звернення до Верховної Ради. Створили робочі групи з вивчення цього питання. Необхідно, щоб Рада прийняла зміни до чотирьох законів та прийняла відповідний кодекс, - зазначив Олександр Данильчук.

Представники громади Рівненщини, які прийшли на засідання висловили своє обурення бездіяльнстю влади на місцях. Вони звинуватили представників ОДА та облради у тому, що всі знають, хто кришує незаконний видобуток бурштину, однак нічого не роблять.

- Ви також маєте щось робити, адже отримуєте зарплату від людей. Верховна Рада може приймати відповідні зміни рік, два, пять. А у цей час незаконний видобуток триває, - наголосив один із активістів.

Також на засіданні розглянули питання внесення змін до Конституції України у частині децентралізації влади. 

- Перший раз депутати Верховної Ради мають проголосувати за відповідні зміни 226 голосами, а вдруге - 300. Це буде диво, якщо вони взагалі зберуться на розгляд цих питань, - зауважив Олександр Данильчук.

Натомість активісти пригрозили представникам влади радикальними діями, якщо вони не стануть більш активно приймати участь у прийнятті необхідних рішень.

- Якщо нічого не зміниться ми змушені будемо вдатись до радикальних дій. Будемо відстоювати свої інтереси створивши Рівненську народну республіку, - сказав один із активістів.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.