Екс-перший заступник Берташа створює на Рівненщині нову партію

На Рівненщині створюється нова політична сила, яка за словами її організаторів, базуватиметься на демократичній платформі. Одним з ініціаторів її створення такої партії виступив депутат обради, екс-перший заступник голови Рівненської ОДА Анатолій Юхименко.

На думку учасників регіональної ініціативної групи, лише рівноправ’я і врахування думок усіх регіонів, міст і сіл дозволить подолати хворобу вождізму, змовництва, кулуарності та демагогії у політиці. Адже саме через небажання рахуватися з думками людей у різних регіонах і виникла загроза порушення цілісності України.

Бачення регіональної ініціативної групи, як і висновки обговорень на столичному рівні, одностайні – необхідно розширювати права місцевих громад і надати їм фінансову автономію. Адже кожна область, район і село має потенціал, який потрібно допомогти розкрити. Водночас в Україні нині немає нових політсил, які запропонували б шлях ефективного розвитку країни. Втім є досвідчені фахівці в різних сферах, які готові долучитися до реформування: децентралізації влади, переформатування політики соціальної підтримки на стратегію економічного розвитку, формування нової моделі гуманітарного розвитку, яка була б спрямована на консолідацію та примирення суспільства.

– Щодо назви нової політичної сили, то це питання наразі відкрите, – прокоментував Анатолій Юхименко. – Наразі ми напрацьовуємо та обговорюємо базові положення партійної платформи. Одночасно вивчаємо різні думки та бачення щодо назви. А лише після цього ухвалюватимемо всі рішення.

Нагадаємо, що Анатолій Юхименко обирався до Рівненської обласної ради у 2010 році за списками Партії регіонів. У 2012 році був кандидатом в депутати Верховної ради України від ПР по мажоритарному виборчому округу №153. Однак поступився кандидату від "Батьківщини". ЗЗ 2010 по 2014 рік був першим заступником голови Рівненської облдержадміністрації. Під час революції написав заяву про складання повноважень заспника і залишив лави Партії регіонів. 

 

Коментарі

Юхименку не місце в Рівненській області, хоча, якщо його за зловживання при владі посадити до тюрми, тоді можна й лишити в Рівненській обл. А відсидка його повинна проходити в міліцейському воронку що постійно їздить по розбитих дорогах Рівненщини, коли в юхименка печінки повідбиваються то можна дозволити йому взяти лопату і проводити ямковий ремонт поки не приведе в порядок дороги.

В монастир йому,гандону--гріхи проти України й її народу замолювати!А ще "непосильним трудом нажите" віддати державі.

Старый козел

Под сенью полусгнившего сарая,
Где спицы солнца протыкают тьму,
Естественною смертью умирая,
Лежал козел, не нужный никому.
Перед его закрытыми глазами
Неспешно плыл воспоминаний строй,
Как он еще руководил стадами
— На водопой, на случку, на убой…
Пастух в колхозе как-то поменялся.
На Родине, да и в стадах окрест.
На шее у козла уже болтался
Не колокольчик, а какой-то крест.
Тогда козел, еще пока что, в силе,
Опять повел баранов за собой,
Как предки его древние водили
— На водопой, на случку, на убой…
Но всё проходит. Силы те уплыли.
Ослабли крепи жизни и узлы.
И про козла тихонько позабыли.
Естественно. В друзьях одни козлы.
Но свято место не бывает пусто.
Окреп сынок, козленок молодой.
Нас поведёт за зелень, за капусту
— На водопой, на случку, на убой…

Я Партію регіонів з обласної ради завезлаб на схід і обмінялаб на патріотів ,які знаходяться в полоні у сепаратистів.

до горла?:))ідійотам до відома,що війна-завдяки таким берташам-юхиминкам-губановим-кічатим і їх данєцкім важдям:((тому,і природня реакція-ненавИсть до таких,недолуга шістка

Як ви вже дістали. Звітки стільки ненавесті один до одного. В Україні війна, а ви все одно не можете заспокоїтися зі своїми коктельчиками. Хочеш крові іди на схід захищати Український народ.

Пропоную назву: партія "Злодіїв та вбивць"

Ну все правильно,спочатку під егідою Партії регіонів, пограбувати бюджет, а зараз будете партфії утвоювати, суки валіть на хер і щоб за вас ніхто і нічого не чув, чи коктельчика хочете, вже шпари відійшли у падлюк і зрадників Українського народу!!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.