Рівнянам пропонують вступити до батальйону особливого призначення

МВС проводить набір небайдужих патріотів України, які готові захищати суверенітет нашої держави, до складу новоствореного в структурі ГУМВС України в Київській області батальйону міліції особливого призначення «Миротворець».

Як повідомили у СЗГ УМВС України в Рівненській області, місце дислокації підрозділу - Центр спеціальної та фізичної підготовки Національної академії внутрішніх справ, за адресою: Київська область, Києво-Святошинський район, село Віта Поштова.

Службу в даних підрозділах можуть проходити навіть ті особи, які отримують пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб». Унесені зміни до цього Закону надають право зберегти пенсійне забезпечення та отримувати пристойну заробітну плату.

Працівники, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також брали участь в антитерористичній операції, набувають права визнання учасником бойових дій. За додатковою інформацією звертайтесь за телефонами: 679-670, 679-578.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.