У Рівному відбудеться фестиваль сиру і вина

8 червня у Рівному вперше відбудеться Всеукраїнський Фестиваль сиру і вина. Триватиме він впродовж дня, з 11 до 22 години на бульварі Незалежності.

У рамках фестивалю на гостей чекає ярмарок та презентація продукції вітчизняних та іноземних виробників сиру, дегустація вина, майстер-класи з приготування сиру а також арт-майданчик.

Будуть представлені також товари декоративно-ужиткового мистецтва, гончарства, ковальства тематичного спрямування.

Організатори мають на меті створити інвестиційно-привабливу зону Рівненщини та створити культуру правильного дозвілля.

- Це не просто фестиваль чи ярмарка, а сімейне смачне свято, де гості зможуть цікаво провести час. На фестивалі діятиме майданчик для дітей, де батьки зможуть залишити діток з аніматорами та ознайомитись із продукцією ярмарки чи взяти участь у майстер-класі, - розповіла організатор фестивалю Ірена Слута.

Також в рамках фестивалю проведуть конкурс дитячого малюнку, тематикою якого є сир. Усі малюнки будуть розміщені на стендах, а переможці отримають подарунки від виробників та спонсорів.

Ще однією родзинкою свята стане фотоконкурс. Організатори обиратимуть "обличчя фестивалю".

- Ми хочемо обрати серед рівнянок дівчину, яка стане "обличчям фестивалю" і відкриватиме свято. Основний критерій – це повноліття та шарм. – розповіла Ірена Слута.

У рамках фестивалю на гостей чекає концертна програма.

Отож 8 червня до Рівного завітають виробники не лише з Рівненщини, а й з інших областей, аби продемонструвати свою продукцію та популяризувати культуру споживання вин та сирів.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.