Рівнян просять допомогти родині загиблого військового

Під час виконання військового обов’язку н.п. Волноваха, Донецької області 22 травня 2014 року загинув військовослужбовець рядовий Нечипорук Андрій Дмитрович призваний згідно Указу в.о. Президента України від 17 березня 2014 року № 303/2014 року «Про часткову мобілізацію». У загиблого залишились дружина Соболівська Ольга Олександрівна з малолітніми дітьми та батьки, -повідомляє Рівненська районна адміністрація.

- Мати загиблого просить, щоб прощання з Андрієм відбулось у селі Бронники. Там де він жив, а щоб поховали на Радивилівщині, звідки він родом. Поки що ще невідомо коли доставлять тіло і коли відбудеться похорон. - розповідає заступник голови Рівненської райдержадміністрації Сергій Подолін. - У загиблого солдата залишилась сім'я і четверо дітей. Ми вирішили допомогти родині: шукаємо можливість знайти гроші бюджетні і можливості організувати допомогу від громади.

Просимо всіх небайдужих,  проявити милосердя та винайти можливість перерахувати кошти на р/р: 35423302030358 в ГУДКСУ в Рівненській області, МФО 833017, код ЄДРПОУ 34021133, отримувач Рівненський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Призначення платежу: благодійний внесок для районного фонду «Милосердя» для сім’ї загиблого Нечипорука А.Д." 

Контактна особа - Павлусь Олександр Ростиславович (тел. 266540, 0673602489) 

Ключові слова: 

Коментарі

Як що роблять? Захищають невдаху Турчинова та нову прозору та чесну владу. Хай би можновладці своїх синів відправили підтримувати порядок на сході без належної кількості зброї

Що роблять нашi хлопцi в чужому краю? За що вони там гинуть, сиротять дiтей та батькiв? Заради чого змушують вбивати схiднякiв? Хочуть вони отдiлитися, то хай вiддiляються, а вчиняти громадянську вiйну то безбожно й не полюдськи.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.