Активісти почали розфарбовувати центральний міст Рівного у патріотичні кольори

Вчора, 23 травня, місцеві активісти вирішили провести пробне фарбування центрального мосту Рівного, що по вулиці Соборна для того щоб визначити загальний кошторис проекту та зібрати всю суму  для фарбування повністю всього мосту, яке відбудеться 31 травня.

До чистки мосту долучались перехожі рівняни.

- Рівняни допомогали нам фарбувати та обчищати міст, також кидали гроші у скриньку, а автомобілі, які проїзджали повз, сигналили, таким чином виражаючи свою підтримку нашій ідеї. Ми викристали по одній банці кожного кольору і пофарбували приблизно 12 метрів мосту, - розповів організатор акції Дмитро.

Фото із соціальної мережі "Вконтакте"

Організатори мають номер карти в ПриватБанку, куди всі бажаючі можуть перерахувати гроші на фарбу і вже 31 травня прийти та долучитись до фарбування мосту.

Номер картки: ПриватБанк
4149 4978 0396 7753
Смоляр Тетяна Віталіївна

Ключові слова: 

Коментарі

МОЛОДЦІ!!!! Пропоную покрасити ще московський поїзд який буде проїзджати, достатньо пулівезатора з жовтою краскою.

Ідея заслуговує на похвалу, але і на популізм тягне. Місяць тому на власні очі бачила,як фарбували цей паркан. Чого ви вчепились до міського голови? Хочете, як попугаї, пофарбувати паркан після кіровоградців(самі ж не творці ідей!!!), то зробіть тишком,без галасу, менше піару, панове!

Любі противсіхі, сидіть далі на дупі та осуджуйте всіх навколо, та чекайте "что мне должны", поки ви будете сидіти небайдужі люди роблять наше місто кращим, для вас також, їм не шкода.

Ps. Перевів пару сот гривень на фарбу.

Так це ж прикол, а не життєва позиція. Можливо, не досить ясно висловив свою думку на підтримку акції...

тоді давай плюнемо на все, і нехай Рівне перетвориться на сіре і похмуре місто, адже там хтось щось натворив і певна маса людей керується думкою "моя хата с краю...".
сумно, що є такі..

Не можна трогати цей міст. Там Якимець разом із Торбічами розслідує факт покраски Хомком ржавого паркану, а ви скриваєте цей суспільно-резонансний факт. Схаменіться, а то вже і калюжі повисихали і Хомко асфальтує без води, паркан перекрашюється - що розслідувати, як жити далі?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.