У Дубенській виховній колонії знущались над підлітками

23 травня представники Секретаріату Уповноваженого з прав людини разом із представниками Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні відвідали Дубенську виховну колонію (Рівненська область).
Під час спілкування віч-на-віч з вихованцями (всього було опитано біля 50 осіб) моніторингова група отримала інформацію про систематичне побиття та жорстоке поводження з неповнолітніми з боку окремих представників адміністрації колонії.

Ця інформація була негайно донесена до Уповноваженого з прав людини та заступника Генерального прокурора України.

Для проведення перевірки до колонії прибула група слідчих прокуратури на чолі із заступником прокурора Рівненської області, які відразу почали опитувати вихованців. Цього ж дня відомості про кримінальне правопорушення були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією «Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, яке супроводжувалося насильством або погрозою застосування насильства, застосуванням зброї чи спеціальних засобів або болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями, за відсутності ознак катування» (ч. 2. ст. 365).

Хід розслідування Уповноваженим з прав людини взято на особистий контроль. Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та інформаційних технологій
Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.