У Пересопниці назвали імена переможців літературного конкурсу "Перло многоцінне"

30 талановитих школярів та студентів Рівненщини дійшли до фіналу літературно-мистецького конкурсу «Перло многоцінне». Цього року творча подія приурочена 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка та 150-річчю від дня його перепоховання.

Літературний конкурс було започатковано ще у 2004 році обласною організацією Всеукраїнського товариства “Просвіта” ім. Т.Г.Шевченка та управлінням освіти і науки Рівненської ОДА.  Назву було запозичено у Кирила Ставровецького – нашого земляка, відомого українського письменника, вченого, просвітителя, видавця ХVІ – ХVІІ століть. У спадок нащадкам дісталось “Перло многоцінне” – книга віршів і повчань українською мовою.

Школярі та студенти на розсуд журі надсилали  власні творчі доробки. Цього року було подано понад 600 робіт  різних жанрів – вірші, есе, оповідання, новели, казки, - повідомили з прес-служби управління освіти і науки Рівненської ОДА.

Щорічно 22 травня у селі Пересопниця Рівненського району, де створено перше в Україні рукописне Євангеліє, традиційно нагороджують переможців літературної події.   

За словами заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта, такий конкурс допомагає у пошуку і підтримці талановитої молоді, сприяє  утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молодого покоління.

Найактивнішими учасниками, а відповідно і переможцями, стали учні Володимирецького, Дубровицького, Сарненського, Березнівського, Гощанського, Демидівського районів та Рівного.

Ключові слова: 

Коментарі

"ПЕРЛО"???? а ще більш "витонченого" слова важко було підібрати?? Бідні діти..... і в жодного організатора чи чиновника не закрутилися вуха бубликом??? чому не "перлина"?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.