Кузнецовські спортсмени здобули перемоги на чемпіонаті Європи з пауерліфтінгу

15-18 травня в місті Луцьк відбувся відкритий чемпіонат Європи WPA з пауерліфтінгу.

За перемогу змагалися важкоатлети з дев’яти країн, - повідомляє www.4bloka.com

До складу збірної України увійшли 6 кузнецовців правників РАЕС –, (ЦРТМУ), Сергій Якубишин (КДЮСШ), Сергій Сидорчук (ВТК) , Іван Кльок (Спорткомплекс), Юрій Шинкарук (Електроцех), Анатолій Шостацький (Турбінний цех - -2).

У змаганнях юніорів О.Романчук (до 67,5 кг) у жимі лежачи підняв штангу вагою 130 кг., що забезпечило йому звання чемпіона Європи.

У ваговій категорії до 100 кг. І.Кльок, піднявши 175 кг., посів перше місце у відкритій віковій групі та відповідно перше місце у змаганнях ветеранів.

В абсолютній першості жиму лежачи за сумою балів І.Кльок посів друге місце.

На жаль, через травму, отриману на розминці, не зміг виступити у чемпіонаті Сидорчук Сергій.

У ваговій категорії до 110 кг. місто представляв Шинкарук Юрій.

У вправі жим лежачи результат 165 кг. забезпечив йому перше місце серед ветеранів та друге місце у відкритій віковій групі. Цей результат є рекордом України та Європи серед ветеранів.

У тязі становій Сергій Якубишин підняв штангу вагою 150 кг. і піднявся на перше місце п’єдесталу пошани у ветеранській групі.

Із результатом 255 кг. Анатолій Шостацький (до 110 кг.) посів перше місце і став другим у абсолютній першості даної вправи.

Команда РАЕС висловлює щиру подяку ППО ДП НАЕК «Енергоатом» (голова Лич О.В.) за фінансування участі у цьому відповідальному старті та профкому РАЕС (Мельник І.М.) за організацію поїздки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.