У Рівному в "день тиші" триває агітація Порошенка, Тимошенко та Тягнибока

Спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА у "день тиші" зафіксували у Рівному агітаційні біл-борди кандидатів на пост Президента України.

На біл-бордах, розміщених неподалік залізничного вокзалу, міститься заклик «25 травня. Твій голос вирішальний. Час жити по-новому». Як відомо, гасло «Жити по-новому» використовує у своїй передвиборчій кампанії кандидат на пост Президента України Петро Порошенко.

Також спостерігачі ОПОРИ помітили біл-борд із написом «Тільки сильний лідер відновить мир. Захистимо Україну», оформлений у кольорах передвиборчої кампанії кандидата на пост Президента України Юлії Тимошенко.

Також у Рівному трапляються плакати кандидата на пост Президента України Олега Тягнибока із написом «А з нашого боку Тягнибок».

Зазначимо, що відповідно до п. 17 ст. 64 Закону України про вибори Президента України, «публікація агітаційних матеріалів у засобах масової інформації, розповсюдження виборчих листівок, розклеювання виборчих плакатів, публічні заклики голосувати за чи проти кандидатів на пост Президента України та розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації забороняється. Передвиборні агітаційні матеріали знімаються з 24 години останньої п’ятниці, що передує дню виборів чи дню повторного голосування, відповідними службами місцевих органів виконавчої влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування.»

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.