Комітет виборців України закликає рівнян проголосувати

Представники РОГО «Комітет виборців України» поширювали серед мешканців міста правопросвітницький буклет «Абетка виборця на день голосування» та запрошували їх прийти на свої виборчі дільниці в неділю і зробити свій вибір.

В організації переконані, що 25 травня обов’язком кожного свідомого виборця-громадянина України буде прийти на виборчу дільницю та проголосувати за свого кандидата на посаду Президента. Адже від цього залежатиме, чи зможе нарешті наша держава подолати ті складні внутрішні суспільно-політичні умови, котрі склалися останнім часом.

Нагадаємо, що голосування проводитиметься 25 травня з 08:00 до 20:00 без перерви.

Вирушаючи на дільницю, не забудьте взяти із собою свій паспорт громадянина України. Якщо Ви є особою, недавно прийнятою до громадянства України, то беріть тимчасове посвідчення громадянина України. Якщо Ви є військовослужбовцем строкової служби, то можете отримати виборчий бюлетень, надавши військовий квиток. Пред'явивши один із цих документів члену ДВК, Ви отримаєте виборчий бюлетень, щоб проголосувати.

Ані водійські права, ані студентський квиток, ані різного роду «статусні» посвідчення (пенсійні, службові тощо) не є документом, на підставі якого Вам зможуть видати бюлетень.

Виборчий бюлетень заповнюються особисто Вами шляхом проставлення позначки «плюс» («+») або іншої, що засвідчує волевиявлення, в квадраті напроти прізвища кандидата в Президенти. Голосувати можна лише за одного кандидата. Якщо не поставити жодної позначки чи проголосувати за двох і більше, то бюлетень буде вважатися недійсним. На цих виборах у бюлетені не буде графи «Не підтримую жодного кандидата на пост Президента України». Тож Ви маєте чітко визначатися зі своїм волевиявленням.

Демонструвати заповнений Вами бюлетень у приміщенні для голосування, як і його фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб у кабіні для таємного голосування, забороняється.

Якщо Ви випадково зіпсували виборчий бюлетень або ж помилилися в ньому, то маєте право один раз на його заміну. Для цього Вам потрібно невідкладно звернутися з письмовою заявою до члена виборчої комісії, який видав бюлетень, з проханням видати інший.

Акція про ходила в рамках реалізації проекту «Захист цивільних та громадянських прав в Україні». Проект впроваджується в 11 областях нашої держави. Його реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED) у співпраці з 13 потужними регіональними неурядовими організаціями. На Рівненщині проект реалізовує Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України».

Про це повідомляє інформаційний відділ РОГО КВУ

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.