Виборчі дільниці в Донецьку закриті

Виборчі дільниці з виборів президента України в Донецьку закриті.

Про це повідомляють журналісти "Новости Донбасса", які обходять приміщення, де розташовані виборчі дільниці.

Донецька обласна організація "Комітету виборців України" повідомляє, що станом на 8 ранку в Донецьку й Горлівці не відкрилися дільниці.

Напередодні голова КВУ Олександр Черненко заявив, що через загрозу членам виборчих дільниць і самим городянам вибори президента 25 травня в Донецьку можуть не відбутися.

Центральна виборча комісія дозволила на проблемних дільницях не проводити вибори через погрози терористів і небезпеку.

ЦВК передасть бюлетені, які не будуть використані в Донецькій і Луганської областях, для знищення на поліграфкомбінат "Україна".

Член ЦВК Жанна Усенко-Чорна сказала: "Я хочу вибачитися перед військовими пілотами, водіями транспортних засобів, представниками спецзв'язку, які через дії терористів не сплять багато діб, але не можуть дістатися в ОВК для передачі бюлетенів".

За її словами всього для голосування в Луганській і Донецькій областях було надруковано понад 5 мільйонів бюлетенів, повідомляє УНІАН.

"На даний момент жодного факту заволодіння бюлетенями особами, які не мають відношення до передачі їх ОВК, немає. ЦВК у співпраці з СБУ, правоохоронними органами вживає всі заходи, щоб таких фактів не сталося", - сказала Усенко-Чорна.

Українська правда

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.