Мер Рівного проголосував о 8 годині ранку

О 7 годині 55 хвилин ранку на свою виборчу дільницю, яка розмістилася в приміщенні ЗОШ № 6, прибув міський голова Рівного Володимир Хомко.

- Ми зробили все, щоб всі 104 дільниці розпочали роботу рівно о 8:00 ранку. Всі дільниці забезпечені матеріально й технічно. Місто серйозно підійшло до організації цих виборів. Наше завдання полягало організувати виборчий процес у господарській площині: щоб всюди було освітлення, чистота і порядок. Що ми й зробили, - запевнив міський голова.

Як повідомили у прес-службі Рівненської міської ради, наразі керівництво міста організувало чергування: міський голова, його заступники, секретар міської ради, керуючий справами, начальники управлінь та відділів здійснюють чергування згідно графіку й готові у будь-який час, якщо раптом якісь негаразди, наприклад, перебої з електроенергією, швидко все полагодити й відновити.

Впродовж дня Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення виконавчого комітету Рівнеради інформуватиме ЗМІ про хід процесу голосування й збиратиме інформацію з усіх дільниць(контактний телефон: (0362)63-33-56).

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.