На Рівненщині військові обирають нового президента України

Сьогодні, 25 травня, всі категорії військовослужбовців військ оперативного командування "Північ" Збройних Сил України беруть участь в позачергових виборах Президента України.

Відповідно до Закону України “Про вибори Президента України” військовослужбовці Збройних Сил України голосують на звичайних виборчих дільницях, які розташовані за межами місць дислокації військових частин.

Військовослужбовці, які призвані по мобілізації та знаходяться у відриві від місць дислокації, де вони мають реєстрацію постійного проживання голосують на виборчих дільницях у місцях виконання ними завдань шляхом тимчасової зміни місця голосування, що визначено законодавством України.

Для забезпечення умов вільного волевиявлення, особовому складу строкової служби в день голосування надається відпустка для участі в голосуванні не менш як на чотири години. Передбачено процедуру надання можливості проголосувати особовому складу, який задіяний до несення бойового чергування. 

Для забезпечення оперативного вирішення невідкладних питань, пов’язаних із забезпеченням участі військовослужбовців Збройних Сил у виборах, організовано чергування посадових осіб, які зможуть оперативно реагувати і узгоджувати всі питання які будуть виникати. Про це повідомили у прес-центрі управління ОК «Північ».

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.