Під кінець виборів на Рівненщині можливі махінації, - КВУ

Наразі виборчий процес на Рівненщині проходить спокійно та без суттєвих порушень. Проте, не виключено, що під час підрахунку голосів та транспортування бюлетенів можливі різного роду порушення та махінації. Про це повідомив голова КВУ в Рівненській області Олексій Горецький.

Також за його словами, на відміну від виборів попередніх років, сьогодні поки що не спостерігається фактів підкупу виборців, "каруселей" та інших такого роду порушень.

- Можливо, стримуючим фактором є те, що були внесені зміни до законодавства і порушення таємниці голосування передбачає кримінальну відповідальність. Зокрема, згідно ст. 159 ККУ, порушення таємниці голосування передбачає покарання у вигляді штрафу від 100 до 300 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або виправні роботи терміном до 2 років, або обмеження волі строком до 3 років. Тому ми вкотре нагадуємо виборцям про те, що варто дотримуватися таємниці голосування, не фотографувати заповнений бюлетень та нікому його не показувати, адже це передбачає кримінальну відповідальність, - каже Олексій Горецький. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.