Дубенчани смолоскипною ходою відзначили День Героїв

23 травня вся країна відзначає День Героїв. В Дубні з нагоди цього свята відбулась смолоскипна хода "Пам'ятай наших Героїв!". Захід розпочався о 21:00 біля пам’ятника Т. Г. Шевченку за участі близько сорока осіб. Маршрут ходи проліг від пам’ятника Тарасу Шевченку до пам’ятного знаку Небесній Сотні. Організатором смолоскипної ходи є ДМГО «Національний Альянс».

Метою заходу є вшанування героїв України, висловлення власної громадської позиції, патріотичне виховання молоді міста Дубна.

Захід розпочався із віче, де було розказано про історію Дня Героїв, молодь разом промовила Молитву Українського Націоналіста. Хвилиною мовчання учасники ходи вшанували Героїв 51-ої механізованої бригади з Волині, котрі загинули у сутичках на сході України.

Під час смолоскипної ходи багато дубенчан виходили на вулиці, дехто навіть приєднувався до колони людей з смолоскипами, лунало багато схвальних відгуків, часто перехожі викрикували «Слава Україні!» і завжди чули у відповідь: «Героям Слава!». Під час віче лунала пропозиція зробити День Героїв державним святом України і обов’язково відзначати щорічно. Під час смолоскипної ходи молодь вигукувала гасла: «Слава Україні! Героям Слава!», «Бандера, Шухевич – Герої України!», «ОУН-УПА – державне визнання!», «Слава Небесній Сотні!» та багато інших. Кожен учасник заходу став прикладом патріотичного ставлення до своєї країни, але головне те, що люди пам’ятають своїх героїв, знають свою історію і несуть ці знання в маси подібними заходами.

День Героїв був започаткований ще 1941 року на Другому великому зборі ОУН. Свято було приурочене до сумного дня 23 травня 1938 року, коли в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця. День Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, опришків, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. Дійсно, героїзм цих особистостей може заперечити лише людина, яка зовсім не знає історії та не цінує свою державу. про це повідомляє прес-служба ДМГО «Національний Альянс»

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.