На Донеччині вже працюють вісім окружних виборчих комісій

На Донеччині запрацювала восьма в області окружна виборча комісія, яку раніше блокували екстремісти та сепаратисти. Водночас у регіоні ще не працюють14 ОВК, повідомила сьогодні під час брифінгу заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна. Вона зазначила, що комісії вдалося налагодити роботу ряду дільниць, але з міркувань безпеки не назвала їхні номери, передає УНІАН.

Нагадаємо, за даними ЦВК, станом на ранок голосування на позачергових виборах президента України мало відбутися у двох округах із 12-ти в Луганській області та у семи з 22-х - у Донецькій. В інших округах вибори неможливо провести через погрози на адресу членів виборчих комісій чи блокування бойовиками роботи комісій. Загалом на Донбасі працює понад тисяча виборчих дільниць, - повідомляє "tsn.ua".

Також не працює жодна виборча дільниця в окупованому Криму. Тим часом явка виборців як в Україні, так і на закордонних дільницях настільки висока, що з'явилися кількагодинні черги за бюлетенями. ЦВК повідомляє, що станом на 15:00 уже проголосували 38,53% виборців в Україні.
 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.