На Донбасі голосують все більше людей, але терористи залякують і грабують виборчкоми

На території Донецької області покращилась ситуацію із виборами президента України. Як повідомили у Комітеті виборців України, багато дільничних виборчих комісій почали отримувати списки та бюлетені.

При цьому в деяких містах розпочався процес голосування. Водночас гарячими точками залишаються міста Докучаєвськ та Вугледар (61 округ), Донецьк (41-45 округи), в яких не відкрита жодна виборча дільниця. Загалом станом на 11:00 явка виборців по Донецькій області становить 4,75% (дані вираховувались від кількості виборців, включених до списків виборців на відкритих виборчих дільницях).

Крім того, у виборчому окрузі №114, що на Луганщині, не були доставлені бюлетені в Слов'яносербський та Станично-Луганський райони, там не відкрито жодну виборчу дільницю. Дільниці не відкриті за наполяганням міліції, яка вважає, що не може забезпечити доставку та охорону бюлетенів.

Зауважимо, що до вчорашнього дня в Станично -Луганському районі діяли 12 дільничних комісій, а в Слов'яносербському - 32. На ці дільниці були видані, наприклад, гроші на бензин. Також на Луганщині в ДВК №440265 було здійснено напад на членів комісії. В результаті нападники заволоділи 30 бюлетенями. За останніми даними ЦВК, явка на виборах станом на 15:00 склала 38,53%, - пише tsn.ua.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.