Нацгвардія охороняє вибори на Рівненщині

За ініціативи начальника управління МВС України в Рівненській області Миколи Щирука 30 військовослужбовців національної гвардіївиїхали у Сарненський район, щоб забезпечити правопорядок під час виборів Президента України та унеможливити проведення будь-яких провокацій.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області.

На відправлення нацгвардійців завітав заступник начальника департаменту кадрового забезпечення МВС України.

— Міліція Рівненщини до виборів підготовлена добре, — зазначив МиколаГромико. — Всі перевірки і спілкування з особовим складом, де мені довелось побувати, пройшли на належному рівні. Головне, що є міліції тісно співпрацює з виборчими комісіями та людьми й між ними є порозуміння.

— Військовослужбовці Національної гвардії залучилися до охорони громадського порядку в Сарненському районі з метою недопущення різних провокацій, — зазначив заступник командира батальйону з виховної роботи майор Іван Пашко. — Головне наше завдання – це охорона громадського порядку під час проведення президентських виборів.

Начальник управління громадської безпеки УМВС України в Рівненській області Олексій Лозян подякував Національній гвардії за плідну співпрацю і взаємодопомогу та висловив свої сподівання на спокійний перебіг голосування на Рівненщині.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.