На Рівненщині через заборгованість не освітлюватимуть Київ-Чоп

В зв’язку із значною заборгованістю, невиконанням договірних зобов’язань та згідно Закону України “Про електроенергетику”, Правил користування електричною енергією ПАТ "Рівнеобленерго" з 27.05.14 вимушене  провести припинення електропостачання об’єктів освітлення автодороги М06 «Київ-Чоп», що належать КП «Будінвестсервіс».

Підприємством «Будінвестсервіс» не виконуються умови договору на користування електричною енергією в частині оплати. Загальний борг по оплаті спожитої електроенергії на сьогоднішній день складає близько 800 тис грн., невиплати  тягнуться з лютого місяця. Протягом травня, у зв’язку з відсутністю оплат та продовженням споживання електроенергії, можливе нарощування заборгованості до  1 млн. грн.

Усвідомлюючи важливість безперебійного забезпечення електроенергією об’єктів освітлення автодороги та їх вплив на безпеку руху, особливо у зимовий період, ПАТ «Рівнеобленерго» неодноразово уникало обмежень поставок електроенергії на дані об’єкти.

Однак, накопичена заборгованість значно впливає на фінансову діяльність нашого підприємства позбавляючи нас можливості проводити оптові закупівлі електроенергії у ДП «Енергоринок», невиконання фінансових зобов’язань перед оптовим ринком електроенергії  неминуче потягне за собою порушення договірних умов із іншими споживачами, які вчасно і в повному обсязі  розраховуються за спожиту електроенергію.

ПАТ "Рівнеобленерго" готове до будь-яких законних заходів, аби уникнути обмеження постачання електроенергії споживачам-боржникам, якщо споживачі висловлюють бажання та реальні наміри  погасити свій борг. 

  Керівництво «Будінвестсервіс», обласна адміністрація, адміністрації відповідних районів, Територіального управління МНС України у Рівненській області, служба автомобільних доріг в Рівненський області, прокуратура та МНС України в Рівненській області були попередньо проінформовані про можливість припинення  електропостачання об’єктів освітлення автодороги М06 «Київ-Чоп»,  але реальних кроків   щодо погашення  заборгованості не було вжито.

Згідно чинного законодавства відповідальність за всі можливі негативні наслідки, в т.ч. і екологічні, спричинені примусовим обмеженням електропостачання, покладається на КП «Будінвестсервіс».

Стосовно обмеження об’єктів траси, просимо звертатись до відповідних служб КП «Будінвестсервіс». Про це повідомляє прес-служба "Рівнеобленерго"

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.