У рівненському люстраційному комітеті знову скандал

Сьогодні відбулося чергове засідання люстраційного комітету в Рівненській області, яке знову не обійшлося без скандалу. Як повідомив депутат Рівнеради та член люстраційного комітету Анатолій Чугуєвець, місцеві люстратори вирішили поквитатися із неугодними їм людьми у комітеті.

Першим "під роздачу" попав Павло Ульяновський. Офіційною причиною для виключення назвали те, що він підриває авторитет люстраційного комітету в Рівненській області.

- Сьогодні на засіданні комітету за відсутності Павла Ульяновського люстратори проголосували за те, щоб виключити його із складу комітету. Щоправда, кількості голосів за це рішення їм не вистачило, адже за нього проголосувало 19 із 43 членів комітету. Тоді люстратори запропонували рахувати більшість голосів від присутніх на засіданні, щоб рішення "пройшло". Також вони викликали ще одного члена комітету, який "віддав" свій голос за виключення Ульяновського. Але ж це переходить всі межі та правила. Як можна виключити людину з комітету за її відсутності та нестачі відповідної кількості голосів? Я думаю, що таким чином люстратори просто прощаються з неугодними їм людьми. Адже зараз комітет почав працювати без жодних правил. Тому на наступному засіданні люстраційного комітету в Рівненській області я також напишу заяву про вихід з об'єднання, - зазначив Анатолій Чугуєвець.

Ключові слова: 

Коментарі

По зверненню та розділовим знакам відчувається далекоглядність автора

Навіть після зустрічі з Соболєвим рівненські "люстратори" висновків не роблять. Депутатам там точно не місце...

Чугуєвець,а тобі там і не місце.Пора в Росію,і забери з собою Ульяновського з Пупишевим.Ви вже відробили руські гроші.Правий сектор і без вас "відійде"

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.