На Рівненщині прощались із загиблими на Донеччині героями "Небесного батальйону"

Війна не буває чужою. Горе прийшло і у рівненські оселі. Сьогодні в області прощалися з 17 загиблими від Волновахою військовими 51-ої окремої механізованої бригади. На Рівненському загальновійськовому полігоні з ними прощалися, рідні та близькі, військові, мешканці області. Ховатимуть загиблих героїв завтра у рідних містах та селах шести областей  Західної України.

Мешканцям спокійної Рівненщини важко зрозуміти ціну, яку доводиться платити з справжню Україну. А війна на сході вже збирає свою криваву данину життями синів, батьків, братів та односельців. Минулого тижня перші похоронки прийшли у Рівненську область. В ніч з 21 на 22 травня під Волновахою Донецької області група терористів підступно напала на блок української армії, де службу несли мобілізовані військовослужбовці з 51 окремої механізованої бригади з Володимир Волинського. Службу в ній несли і мобілізовані резервісти з Рівненської області. У тому кривавому бою загинуло 17 хлопців – троє з Рівненщині, одному - із Львівської, Івано-Франківської та Хмельницької областей, а решта - волиняни. Бойовики поранили також 30 військових. У тому бою загинуло троє рівненських солдатів 51 окремої механізованої бригади: Віталій Маринич, Леонід Озеранчук та Андрій Нечипорук.

 Тіла загиблих героїв доставили на Рівненщину тільки сьогодні, 26 травня. Два літаки з «вантажем 200» зустрічала почесна варта на Рівненському летовищі.

Далі військові «УРАЛи» з загиблими героями «Небесного батальйону» вирушила на Рівненський полігон.

Словами не передати і не осягнути горе рідних та близьких загиблих. Адже менші ніж два місяці тому їхні синів, чоловіків та батьків мобілізовували в екстреному порядку  і відправили на полігон. Хто міг подумати, що бачать вони тоді свої захисників в останнє. Повірите в те, що їх більше немає, різні не могли навіть сьогодні. Поки не побачать на власні очі загиблих чоловіків – відмовлялись вірити в їхню смерть.

Коли загинули кращі, ті кого Батьківщина покликала захищати свої кордони, міста і села, стримати сліз не могли навіть чоловіки.  Їхніх друзів, родичів, бойових побратимів на своїй землі підступно вбили терористи. Коли героїв проводжали сотні тисяч людей за покликам серця скандували «Героям Слава!»

Сьогодні загиблих героїв повезли у рідні міста та села, де завтра проведуть урочисті поховання. Втім жодні почесті, грошові компенсації,  звання та нагороди не замінять матері сина, дружині чоловіка, а дітям батька. Тим паче коли сиротами залишилась двоє, троє, та навіть четверо дітей у родині кожного героя «Небесного батальйону».

Життя, віддані за Україну, не мають бути даремними. Покарані мають бути не тільки вбивці, а й ті хто допусти таке протистояння і війну в Україні. Ми маємо домогтися справедливості.  Тепер це наша, рівненська війна… 

Коментарі

сам ти псіх..

ви всі псіхі...

ви всі псіхі...

вічна слава героям .

А під час триденної жалоби клуб "Магнат" що належить Королюку працював всі три дні.Плював він на жалобу...

Герої не вмирають... Вони житимуть вічно.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.