У Рівному змусили підприємців оформити на роботу працівників

Міська влада Рівного змусила підприємців виплатити заробітну плату та укласти трудові договори, щоб легально використовувати працю найманих працівників.
  
Як повідомили в Управлінні праці та соціального захисту населення нещодавно  відбулося засідання міської тимчасової комісії з питання заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

На засідання було запрошено керівників 12 економічно активних підприємств з питання погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Заступник голови міської тимчасової комісії Сергій Васильчук проінформував присутніх про стан виплати заробітної плати на підприємствах міста та про вжиті заходи до підприємств-боржників.

Згідно прийнятого рішення,   керівникам підприємств-боржників доручено розробити графіки погашення заборгованості з виплати заробітної плати та дотримуватися їх виконання, вжити заходів щодо прискорення погашення заборгованості із виплати заробітної плати з метою своєчасної виплати заробітної плати найманим працівникам; керівнику ТОВ «БНН» та Приватного вищого навчального закладу «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» погасити заборгованість із виплати заробітної плати до 1 червня.

На засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення запрошено 13 суб’єктів підприємницької діяльності-фізичних осіб з питання виплати заробітної плати та легального використання праці найманих працівників.

За результатами роботи міської робочої групи суб’єкти підприємницької діяльності-фізичні особи взяли зобов’язання щодо укладення трудових договорів з найманими працівниками с міському центрі зайнятості.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.