Рівненський нардеп-соратник Януковича піарився на похоронах загиблих вояків

Вчора Рівненщина зустріла загиблих вояків у бою під Волновахою на Донеччині. Серед 17 загиблих героїв – троє мешканці Рівненщини з Рівненського та Рокитнівського району. Це Андрій Нечипорук, Віталій Маринич та Леонід Озеранчук. Тіла героїв доставили вчора літаками на Рівненське летовище. Зустрічали їх не тільки військові, рідні та близькі… а й народний депутат-регіонал Микола Сорока. Спочатку в приміщенні аеропорту він мирно бесідував з полковником міліції Олексієм Лозяном, а потім пішов під самі літаки, що б зустрічати труни вояків.

Нагадаємо, що Микола Сорока був одним з найвпливовіших регіоналів в області та уособлював режим Януковича на всі процеси в краї. Крім того саме Микола Сорока був одним з тих хто голосував за криваві закони 16 січня, які призвели до громадянського протистояння та сотні смертей. Після втечі Януковича Микола Петрович швиденько вийшов з фракції «регіоналів», але жодних вибачень чи каяття мешканці області не почули. Натомість, його друзі-регіонали кожного разу вимагають у парламенті амністії для сепаратистів. Тобто жорстокі вбивці 17 українських вояків, ті, хто приніс лихо в оселі рівнян, мають залишитися безкарними!

- Аеропорт, сльози, відчай і якесь відчуття нереальності усього, що відбувається. Командир падає біля трапу літака з вантажем-200. Тим часом в прохолодному холі сидять пани Лозян і Сорока, - розповіла журналістка Інна Білецька. - Потім пан народний депутат як кажуть сасєді "ночтоже сумняшеся" починає ходити між літаками, стояти у складі офіційних співчувальників. Прошу про коментар. Поки чекаємо камеру, жартує, бере за руки і питає - що з настроєм? Він мене питає, що з настроєм після вигрузки 17 трун!!!!!!!!

Втім, на зустріч загиблих Микола Сорока прийшов не каятися і просити у рідних прощення на колінах. Ймовірно він просто згадав, що є депутатом від Рокитнівщини, яка втратила двох хлопців, і вирішив вдати із себе турботливого політика? А чи турботливий політик і міліонер подарував військовим хоч одного бронежилета чи каску від ворожих куль? Питання риторичне.

Каже, що купляв - 10. Хоча весь погляд випромінює невпевненість. Адже про жодну передачу бронежилетів від Сороки ніхто (!) в області не чув. Навіть самі військові. А у Миколи Петровича навіть благодійний фонд є з прес-службою, яка ні про які бронежилети не повідомляла.

Питання до силовиків: може не з тих людей і не в тому регіоні треба було починати АТО?

Питання до мешканців Рокитнівщини: Ви знову будете обирати депутатом людину, одну із тих через яку вбили ваших хлопців?

До речі, були на прощанні і двоє нардепів-міліонерів від «Батьківщини» Микола Кучерук та Валентин Королюк, які допомогли воякам на Рівненському полігоні не бронежилетами, а порцією словесних обіцянок від Юлії Тимошенко.

Коментарі

ОТ ҐАНДОНи і 3.14ДОРИ! Браття їх усіх треба люструвати по-народному, через повішування на люстрі.

Ганьба депутатам регіоналам і бютівцям. Вони по суті однакові. Навіть зараз збираються створювати спільну коаліцію. Ганьба!!!

Сорока і інші депутати згадані тут повні гів..ки. Але в мене ще виникає запитання до журналістки: а Ви відчуваєте свою відповідальність за армію і солдат, адже нашу військову міць остаточно похоронив Ющенко, тесть вашого шефа і власника ресурсу "все"?

У "ПОПУЛІТИКІВ" Миколи Кучерука та Валентина Королюка, немає не стида ні совісті. Ганьба таким гонушникам та зрадникам інтересів громадян нашої країни!

Продивився відео під статтею. Ні, Сорока, ти не тільки педуар, а ще й ГІВНЮК.

Сорока педуар і курва. Ніхто тобі більше не повірить.

шо сороки-благодири-берташови,шо куЧиряки-кролюки-уйобки рідкі:((

Думаю, справедливий тролінг! Так треба братись за кожного "народного" слугу, а то вони й досі не відчувають, що держава змінилась і брехні терпіти не будуть люди/
Загиблим ні в чому не винним воїнам тричі СЛАВА!!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.