"Гостинна хата" запрошує рівненських молодят відсвяткувати весілля

Займаючись підготовкою до весілля, молодятам у першу чергу необхідно зорієнтуватися також із місцем проведення свята. Справді, дуже важливо, щоб зал святкування був великим, просторим та гарно оформленим. Саме це пропонує популярне серед рівнян кафе «Гостинна хата», яке знаходиться за адресою: вул. С. Петлюри, 22, ТЦ «Юляна».

На фото: «Гостинна хата». Вхід до закладу.

У кафе «Гостинна хата» завжди для всіх знайдеться місце, адже зала розрахована на 180 осіб. Головною особливістю закладу є те, що кафе знаходиться у центрі міста та завжди йде на зустріч своїм клієнтам у вигляді приємних подарунків. Окрім того, для кожного відвідувача запропоноване смачне меню приготоване у кращих традиціях української кухні. А справжній весільний настрій та чудову атмосферу створять музиканти кафе.

На фото: приклад оформлення залу у «Гостинній хаті»

У «Гостинній хаті» також діє ексклюзивна пропозиція – виїздна церемонія, на якій молодята зможуть взяти шлюб безпосередньо під час самого святкування. Працівники ж «Гостинної хати» завжди допоможуть зробити церемонію узаконення шлюбу вишуканою та неординарною.

На фото: креативний приклад оформлення залу у «Гостинна хата».

Отож, якщо Ви вагаєтесь та не знаєте, де найкраще святкувати своє весілля, телефонуйте за номерами: (0362)43-94-95 або (097) 359-77-98 та обирайте український колорит та якісне обслуговування.

на правах реклами