Мер Рівного сьогодні полетів до Канади

Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) запросила міського голову Рівного Володимира Хомка до складу делегації Асоціації міст України. Федерація візьме участь у 77-ій щорічній конференції цієї федерації та виставці, що відбудеться цього року з 30 травня по 1 червня у місті Ніагара-Фолз, провінція Онтаріо.

Планується, що українська делегація перебуватиме в Канаді з 26 травня по 2 червня в рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України» (МЕРМ), що впроваджується Федерацією канадських муніципалітетів за фінансування уряду Канади. 

Під час цієї поїздки українські мери додатково відвідають міста Торонто та Лондон провінції Онтаріо. Крім безпосередньої участі у конференції та ознайомлення із загальними функціями ФКМ, члени української делегації матимуть низку зустрічей. Українським муніципальним лідерам представлять канадські моделі та кращі практики у сфері місцевого економічного розвитку.

У складі української делегації будуть п’ять осіб: перший заступник голови Асоціації міст України Олександр Мазурчак а також міські голови Нового Роздола, Павлограда, Луганська та Рівного.

Витрати на переїзд, харчування і проживання в готелі членів української делегації повністю бере на себе Федерація канадських муніципалітетів у рамках проекту «Місцевий економічний розвиток міст України». Про це повідомили у прес-службі Рівненської міської ради.

Ключові слова: 

Коментарі

хамло-хамко,ще і любить подорожувати за державний кошт..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.