На Рівненщині взули батальйон територіальної оборони

Комітет сприяння підприємницької діяльності та розвитку малого і середнього бізнесу Громадської організації «Координаційна громадська рада» передав батальйону територіальної оборони Рівненської області 100 пар черевиків з високим берцем.

Про це повідомили у прес-центрі Міністерства оборони України у Рівненській області.

- Взуття відповідає встановленому у Збройних Силах України зразку форми одягу і є зручним елементом екіпірування особового складу. Наша військова частина якраз в процесі комплектування, а тому сподіваюся, що завдяки небайдужим людям до початку бойового злагодження військовослужбовці отримають усі види забезпечення, - зазначив командир батальйону територіальної оборони полковник Олександр Цись. 

Представник доброчинців Олег Філюк розповів, що вирішили з товаришами підтримати військову частину добровольців з Рівненщини, адже знають, що зараз держава в першу чергу забезпечує військових в районах виконання завдань. Тому таким формуванням часто допомагають меценати і місцеві громади.

- Я попросив друзів і однодумців не стояти осторонь оборони України, і хто скільки міг – пожертвував кошти, - розповів Олег Філюк. – Загалом ми зібрали понад 20 000 гривень. Керівництво Рівненського обласного військового комісаріату підказало, що варто закупити взуття, яке нам оперативно пошили на одному з підприємств в Сумській області.

Підприємці наголошують, що це далеко не остання допомога. Так, вони вже збирають гроші ще на взуття, інші необхідні речі. 

Нагадаємо, минулого тижня близько 300 комплектів польової військової форми для батальйону територіальної оборони подарували представники однієї з всеукраїнських політичних сил.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.